پرسش و پاسخ

جدید
کاربر گرامی برای افزودن سوال جدید باید وارد سایت شوید.
ورود ثبت نام
 • سلام من با کد پیگیری 1834873620985119 شماره سریالی را برای نرم افزار ایکیوسان نهم خریده ام اما موقع تحویل کد سایت پیام خطا فرستاد ، کد پیگیری ام را از کجا باید بگیرم؟

  سلام ضمن تشکر از انتخاب شما 

  برای پیگیری این موضوع با شماره تلفن های 02166175053 و 02166971970 تماس بگیرید تا همکاران ما در واحد پشتیبانی این موضوع را پیگیری کنند.


 • شخصی از کد نرم افزار من استفاده کرده است و دیگر نمی توانم در رایانه ام از آن استفاده کنم ، باید چکار کنم؟

  سلام ضمن تشکر از انتخاب شما

  سریال اختصاصی مختص به خود شماست و اگر آن را به کسی داده اید که از آن استفاده کند باید مجددا خودتان یک سریال اختصاصی نرم افزار به قیمت 15000 تومان خریداری کنید.


 • سلام ببخشید من نرم افزار ایکیوسان نهم را فعال سازی کردم و سریال اختصاصی نرم افزار را گرفتم بعد گوشی خودم را فرمت کردم بعد نرم افزار ایکیوسان را نصب کردم وقتی دوباره همان سریال اختصاصی را می زنم متوقف می شود باید چیکار کنم دوباره وارد شوم همه ی برنامه ها با ورژن جدید بود لطفا کمکم کنید

  سلام ضمن تشکر از انتخاب شما 

  برای رفع مشکل خود لطفا با شماره های 02166175053 و یا 66971970 تماس بگیرید تا همکاران ما در واحد پشتیبانی شما را راهنمایی کنند. با تشکر


 • سلام چرا آزمون ساز ربات ششم وقتی می زنم که آزمون جامع دلخواه بسازه نمی سازه

  سلام ضمن تشکر از انتخاب شما 

  حتما نرم افزار شما به روز نشده است لطفا نرم افزار خود را به روز کنید  تا بتوانید از کل قابلیت های نرم افزار استفاده کنید.


 • سلام ببخشید چجوری میتونم از مبحث های مشخصی در ایکیوسان نهم آزمون چند درسی با بودجه بندی ای که خودم تعیین کنم درست کنم منظورم چند درس با هم هست از درس های مشخص

  سلام ضمن تشکر از انتخاب شما 

  شما می توانید سوالات یک درس مثل علوم را انتخاب کنید و از بخش های مختلف آن از خود آزمون بگیرید فعلا امکان اینکه چند درس با هم را بگیرید وجود ندارد. ما از پیشنهاد شما استفاده می کنیم و انشالله برای سال بعد این بخش را نیز به قابلیت های نرم افزار خود اضافه می کینیم.با تشکر 


 • سلام نرم افزار اندروید را از کجا دانلود کنم و چگونه آن را فعال کنم ؟،کتاب هم دارم سی دی راهم استفاده نکرده ام با تشکر

  سلام ضمن تشکر از انتخاب شما 

  وارد سایت انتشارات شوید به بخش نرم افزار رفته و روی نرم افزار های انتشارات کلیک کنید و نسخه اندروید را دانلود کنید. و از طریق فعالسازی مسقیم آن را فعال کنید.


 • سلام ببخشید چجوری میتونم از مبحث های مشخصی در ایکیوسان نهم آزمون چند درسی با بودجه بندی ای که خودم تعیین کنم درست کنم

  سلام ضمن تشکر از انتخاب شما 

  نرم افزار خود را باز کنید سپس وارد بخش آزمون به تفکیک درس و مبحث شوید و درس و مبحثی که می خواهید را انتخاب کنید و از خود آزمون بگیرید


 • اگر قبلا از سریال استفاده کرده باشیم میتونیم دوباره استفاده کنیم

  سلام ضمن تشکر از انتخاب شما 

  خیر نمی توانید چون هر شماره نرم افزار مختص به یک سیستم است و اگر بخواهید روی یک سیستم دیگر نصب کنید باید یک شماره نرم افزار خریداری کنید.


 • سلام از کجا بفهمم که سریال اختصاصی نرم افزار یک بار استفاده شده یا نشده ؟

  سلام ضمن تشکر از انتخاب شما

  برای اینکه متوجه شوید که قبلا استفاده شده است یا نه لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند.

  02166175053-66971970


 • آیا میشه رو یک لپ تاپ دو تا برنامه آزمون ساز نصب کرد ؟

  سلام ضمن تشکر از انتخاب شما

  بله شما می توانید کلیه نرم افزار های انتشارات را نصب و فعالسازی کنید و فقط نیاز به سریال اختصاصی نرم افزار دارید که باید آن را خریداری کنید.