کتاب ها

تصویر جلد نام دانلود قیمت به ریال ویژگی ها
بوک آزمون علوم تجربی نهم نیم نگاه 2,470,0002,223,000

کتابی که پیش رو دارید در 15 فصل منطبق با کتاب درسی علوم تجربی پایه نهم، با محوریت سوالات پرتکرار امتحانات ترم دوم 32 استان کل کشور گردآوری و طبقه بندی شده است.
این مجموعه شامل انواع نمونه سوالات (کامل کردنی، تشریحی، تستی، صحیح - غلط و ...) می باشد. در پاسخهای تشریحی تلاش شده است تا به نکات اصلی کتاب درسی به طور کامل توجه شود و با ارائه توضیحات و مثالهای ساده و قابل فهم یادگیری دانشآموزان تعمیق پیدا کند.
این کتاب با سوالات متنوعی که دارد، منبعی مناسب و بینظیر برای درک عمیق مفاهیم علوم تجربی، تثبیت یادگیری و آمادگی برای شرکت در آزمونهای شفاهی، میانترم، پایانترم اول و هماهنگ استانی خردادماه میباشد.

32 استان لوح برتر معروف به ربات باهوش ششم - به همراه سامانه آزمون ساز رایگان نیم نگاه 2,980,0002,682,000

هدف اصلی کتاب ربات باهوش ششم و سامانۀ آزمون‌ساز رایگان آنلاین همراه آن، تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان در تمامی دروس این پایه است.

کتاب آزمون‌های ورودی تیزهوشان و نمونه‌دولتی یا همان ۳۲ استان ششم  به هفتم لوح برتر اولین و کامل‌ترین بانک سوالات جامع طبقه‌بندی شده با پاسخ‌های کاملاً تشریحی کلیۀ دروس پایه ششم است. کشور ما 31 استان دارد اما استان تهران دارای دو سازمان آموزش و پرورش می‌باشد. بعد از تولید کتاب 32 استان برخی از ناشران با نام های 31 استان و یا 1+31 استان سعی در کپی‌برداری از کتاب 32 استان لوح برتر داشتند. کتاب ربات باهوش ششم، محتوای همه کتاب‌های درسی پایه ششم شامل ریاضیات، علوم تجربی، ادبیات فارسی، مطالعات اجتماعی، قرآن و هدیه های آسمان و تفکر و پژوهش را پوشش داده‌است در ابتدای این کتاب تکنیک‌های تست زنی؛ بعلاوه منها، مهندسی معکوس و شین آموزش داده‌است. همچنین نحوۀ محاسبه درصد و نکات مهم و کاربردی در پاسخگویی به سوالات تستی ارائه شده‌است.

در این کتاب تمامی سوالات تیزهوشان و نمونه دولتی سال‌های گذشته به تفکیک هر درس و هر فصل ارائه شده است. به عنوان مثال در درس ریاضی برای فصل اول ریاضی ششم «الگوهای عددی» تمام سوالات تیزهوشان و نمونه دولتی سال‌های گذشته که سوالات بسیار خوبی هستند با ذکر شناسنامه آن‌ها در کتاب آورده شده است. بعد از هر فصل پاسخ‌های کاملا تشریحی و آموزشی ارائه شده‌است تا دانش‌آموز از هر نوع آموزشی در این مورد بی‌نیاز شود. چیدمان تمام سوالات هر درس، بر اساس درجۀ دشواری «از ساده به دشوار» می‌باشد. سوالات ساده با یک ستاره و متوسط و دشوار به ترتیب با دو و سه ستاره مشخص شده‌اند. همچنین شناسنامه و هویت دقیق تمام سوالات، در پرانتزی در جلوی هر آن‌ها مشخص شده است. درس علوم تجربی که 14فصل دارد، از سوالات فصل اول «زنگ‌علوم» تا درس چهاردهم «از گذشته تا آینده» به صورت طبقه‌بندی ارائه شده‌است. بعد از ارائه سوالات طبقه‌بندی‌شده، قرآن، هدیه‌های آسمان، مطالعات اجتماعی و تفکر، چهار دوره آزمون تیزهوشان کشوری سال‌های گذشته و ۱۶ دوره آزمون نمونه‌دولتی استانی سال‌های گذشته در قالب بسته آزمون جامع «مطابق دفترچۀ آزمون» ارائه شده‌است.

یکی از مزیت‌های بی‌نظیر کتاب ربات باهوش ششم انتشارات لوح برتر، سامانۀ آزمون‌ساز آنلاین رایگان همراه کتاب می‌باشد. انتشارات لوح برتر به پاس  قدردانی ازخرید کتاب، کد یا لایسنس سامانۀ آزمون‌ساز دانش‌آموزی را به خریدار این کتاب هدیه می‌کند. با استفاده از این لایسنس دانش‌آموز می‌تواند وارد سایت انتشارات لوح برتر شده و با انتخاب گزینه سامانۀ آزمون‌ساز، وارد پنل دانش‌آموزی شود و بسته آزمون‌ساز رایگان ربات باهوش ششم را فعال کند.

با فعال‌سازی این سامانۀ آزمون‌ساز، امکان برگزاری انواع آزمون‌های تستی جامع، درس‌به‌درس، مبحثی و حتی ساخت آزمون جامع دلخواه فراهم می‌شود و دانش‌آموز می‌تواند با تمرین و تکرار تکنیک‌های تست‌زنی مهارت‌های خود را برای پاسخگویی به سوالات تستی افزایش داده و خود را برای انواع آزمون‌های ورودی آماده کند.

ایکیوسان هشتم 1402- ایکیوسان پلاس هشتم - تیزهوشان و نمونه دولتی جامع هشتم- به همراه سامانه آزمون ساز رایگان نیم نگاه 3,450,0003,105,000

این کتاب شامل کامل ترین منبع برای آمادگی ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه هشتم است. سوالات طبقه بندی تمامی دروس با پاسخ‌های کاملاً تشریحی  از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این کتاب پرفروش است.

ویژگی‌های مهم ایکیوسان هشتم:

 1- ارائه سوالات طبقه‌­بندیشده تیزهوشان و نمونه‌دولتی 23 سال گذشته مطابق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی با پاسخ‌های کاملاً تشریحی (از سال تحصیلی 72-1371 تا کنون)

2- نرم‌افزار آزمون‌ساز فوق­ پیشرفته رایگان با قابلیت برگزاری بی‌­نهایت آزمون صدور آنی کارنامه، تحلیل آزمون، نمودار پیشرفت تحصیلی و ...

3- آموزش تکنیک­‌های تست‌زنی و امکان اجرای عملی آن‌ها در نرم‌افزار

فست بوک ریاضی پایه یازدهم رشته تجربی- آموزش سریع، آسان و کامل نیم نگاه 2,900,0002,610,000

با استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان عزیز از فست‌بوک­های ریاضی هفتم، هشتم، نهم، دهم و حسابان (1) و درخواست بسیاری از دبیران فرهیخته متوسطة دوم، با عنایت پروردگار و همت گروه مؤلفان توانستیم مجموعة حاضر را با نام «فست‌بوک ریاضی ‌(2)» رشتة علوم‌تجربی با رویکرد آموزشی، یک صفحه آموزش و تمرین، یک صفحه مثال و پاسخ، طراحی و تدوین کنیم.

برای آشنایی بیش­تر شما عزیزان با این مجموعه، برخی از ویژگی­­های اصلی آن را با هم مرور می‌کنیم:

1- کتاب حاضر کلیة مباحث کتاب درسی جدید پایة یازدهم رشتة علوم تجربی را دربرمی‌گیرد. مؤلفان این مجموعه تمام تلاش خود را به‌کار برده‌اند تا همة نکات کلیدی درس‌ها و تمرین‌های کتاب درسی را آموزش دهند.

2- سعی‌کرده­ایم با زبانی ساده و روان، تمام مفاهیم کتاب درسی را آموزش دهیم. به‌طورکلی ساختار این کتاب به‌گونه­ای است که صفحات زوج به آموزش و تمرین و صفحات فرد به حل مثال اختصاص داده شده است.

3ـ هر فصل به چند درس تقسیم شده و ابتدا بخش آموزش و سپس سؤالات تشریحی آن درس با پاسخ کاملاً   تشریحی و آموزشی ارائه شده است.

4- در پایان هر درس بخشی با نام «کاربرگ تمرینی دانش‌آموز» گنجانده شده است که کار دبیر را در ارائه تمرین‌های هدف‌دار برای تکلیف در منزل راحت می‌کند. پاسخ این بخش از طریق سایت و کانال تلگرام انتشارات در اختیار دبیران قرار خواهد گرفت.

5ـ در پایان هر فصل تعدادی تست شناسنامه‌دار «کنکور و تألیفی» با پاسخ‌های کاملاً تشریحی و آموزشی مطابق با کتاب درسی ارائه شده است.

6- آزمون­های تشریحی 20 نمره­ای ویژة نیم­سال اول در پایان فصل چهارم و آزمون پایان سال  در انتهای کتاب تکمیل کنندة  این مجموعه است که این آزمون‌ها دارای پاسخ تشریحی نیز می‌باشند.

7- برای دانش‌آموزان مستعدتر، در پایان برخی از فصل‌ها،  مطالبی فراتر از سطح کتاب درسی با نام «بیش‌تر بدانیم» ارائه شده است.

حجم مناسب و جامع بودن این کتاب برای دانش‌آموزان هیجان‌انگیز است. ساختار آموزش سریع این مجموعه به‌گونه‌ای طراحی شده است که کار دبیر را در انتقال مفاهیم ریاضی به دانش‌آموزان، ساده و آسان‌تر می‌کند. در ضمن توجه داشته باشید که نام «فست‌بوک» به خاطر ساختار آموزشی سریع کتاب است، نه حجم و تعداد صفحات آن.

امید است این مجموعه مورد استقبال دبیران فرهیخته، دانش‌آموزان عزیز و اولیای گرامی قرار گیرد.

فارسی برتر نهم، آموزش کامل و نکات طلایی ویژه دانش‌آموزان مدارس برتر نیم نگاه 1,700,0001,530,000

هدف اصلی این کتاب، درک معنا و مفهوم واقعی شعرها و متن‌های فارسی پایۀ نهم و همچنین شناخت و تسلط کامل بر دانش‌های ادبی و زبانی می‌باشد. آشنایی با تاریخ ادبیات؛ اعلام و اشخاص و تسلط بر املای درست کلمات و افزایش مهارت‌های نوشتاری از دیگر اهداف اصلی این کتاب است. قلم ساده و روان کتاب، در کنار دسته‌بندی منطقی و منظم مطالب ارائه‌شده، از امتیازات ویژۀ این مجموعه است. دانش‌آموزان مدارس خوب و برتر با استفاده از این کتاب، به‌راحتی می‌توانند سوادِ ادبی و زبانی خود را افزایش دهند.

32 استان نهم 1402لوح برتر مجموعه آزمون‌های وروردی دبیرستان های نمونه دولتی 31 استان کشور به فیلم حل سوالات و همراه سامانۀ آزمون ساز رایگان نیم نگاه 2,900,0002,610,000

گروه مؤلفان لوح برتر هر سال آزمون‌های ورودی مدارس نمونه‌دولتی و تیزهوشان را با دقت تمام بررسی کرده و محتوای کتاب ۳۲ استان مربوط به آن سال را آماده می کنند. اگر به دنبال تنوع سؤالات هستید، مطالعۀ کتاب‌های ۳۲ استان نهم لوح برتر را به شما پیشنهاد می‌کنیم، چون سؤالات هیچ‌کدام از این کتاب‌ها مانند هم نیستند و هر کدام از آن‌ها مربوط به یک سال خاص هستند. برای موفقیت در آزمون تیزهوشان و نمونه‌دولتی، تمرین و حل سؤالات متنوع بیش‌تر بسیار راهگشا و موثر است.
۳۲ استان لوح برتر یک بستۀ آموزشی منحصر‌به‌فرد است چرا که تنها کتابی است که هم «فیلم آموزشی کل سوالات» و هم «سامانۀ آزمون‌ساز آنلاین» را به‌صورت رایگان در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد. این مجموعه از سه بخش تشکیل شده‌است. در بخش اول؛ 51 تکنیک و مهارت‌ تست‎زنی لوح برتر آموزش داده‌ می‌شود. در بخش دوم؛ تمامی سؤالات آزمون‌های نمونه‌دولتی 1+31 استان‌ کل کشور ارائه می شود و در بخش سوم نیز آزمون تیزهوشان همان سال آورده شده‌است. در جلوی هر سؤال نام درس و مبحث مربوط به آن ارائه شده‌است. 
پاسخ‌های کاملاً تشریحی و آموزشی راهنمای بسیار کاملی برای آموزش دانش‌آموز است. درجۀ دشواری هر سؤال در سه سطح «ساده، متوسط و دشوار» با ستاره در قسمت پاسخنامه مشخص شده‌است. 
برای تک‌تک سؤالات درس‌های ریاضی، علوم تجربی، ادبیات، مطالعات اجتماعی و زبان انگلیسی  فیلم آموزشی تهیه و تولید شده است. با نصب برنامه کیوآر کدخوان از سایت لوح برتر«ri.ratrabehoL» امکان تماشای این فیلم‌های آموزشی فراهم می‌شود.علاوه بر این، سامانۀ آزمون‌ساز آنلاین رایگان به دانش‌آموزان، امکان برگزاری انواع آزمون‌های جامع، درس‌به‌درس و مبحثی را می‌دهد. دانش‌آموز می‌تواند با مشاهدۀ فوری کارنامۀ علمی خود به عملکرد خود پی ببرد و با انتخاب گزینۀ بررسی آزمون، به تحلیل آزمون بپردازد و نقاط ضعف خود را پیدا کند. تمامی تکنیک‌های تست‌زنی که در بخش اول کتاب آموزش داده شده، در سامانۀ آزمون‌ساز قابل اجرا و تمرین است.
برای موفقیت در آزمون، در کنار کتاب‌های سه جلدی 32 استان لوح برتر؛ پنج جلد کتاب زیر را نیز به شما معرفی می‌کنیم. تمامی کتاب‌های یازده‌گانۀ تیزهوشان و نمونه‌دولتی لوح برتر دارای سامانۀ آزمون‌ساز رایگان هستند.
1) کتاب‌های سه جلدی ایکیوسان پلاس هفتم، هشتم و نهم (ایکیوسان پلاس نهم دارای فیلم آموزشی رایگان) 
2) کتاب «هوش برتر نهم» (ویژۀ سؤالات هوش و استعداد تحلیلی آزمون تیزهوشان دارای فیلم آموزشی رایگان)
3) کتاب «اسمارت ریاضی نهم» (ویژۀ آموزش پیشرفتۀ ریاضیات تیزهوشان و نمونه‌دولتی)
در پایان از اساتید گرامی و دانش‌آموزان عزیزی که با ارائۀ نظرات و انتقادات خود، زمینۀ رشد محصولات آموزشی لوح‌برتر را فراهم نموده‌اند، تشکر می‌کنیم و امیدواریم که همچنان ما را از نظرات کارشناسانه و خلاقانۀ خود بهره‌­مند سازید.

تلفن‌ها: 478 972 66 - 804 971 66 - 970 971 021-66
پست الکترونیکی: Lohebartar@gmail.com

ایکیوسان هشتم - تیزهوشان و نمونه دولتی جامع هشتم- به همراه سامانه آزمون ساز رایگان نیم نگاه 2,650,0002,385,000
ایکیوسان هفتم - تیزهوشان و نمونه دولتی جامع هفتم- به همراه سامانه آزمون ساز رایگان نیم نگاه 2,400,0002,160,000
فست بوک ریاضی نهم-آموزش سریع، آسان و کامل نیم نگاه 750,000675,000

ویژگی اصلی این کتاب آن است که اولاً تمام مباحث کتاب درسی پایه نهم را مطابق کتاب جدیدالتألیف دربرمی‌گیرد وثانیاً با زبانی ساده، تمام مفاهیم ریاضی نهم را آموزش می‌دهد.

به طور کلی صفحات زوج به آموزش و صفحات فرد به حل مثال، اختصاص داده شده است.

قابلیت حمل آسان و جامع بودن این کتاب برای دانش‌آموزان هیجان‌انگیز است و کار دبیران گرامی با استفاده از این مجموعه، در انتقال مفاهیم ریاضی به دانش‌آموزان، بسیار ساده و آسان خواهد شد.

در پایان هر فصل برای دانش‌آموزان مستعدتر، مطالبی فراتر از سطح کتاب درسی با نام «بیش‌تر بدانیم» ارایه شده است.

نکات طلایی برای والدین کلاس اولی‌ها نیم نگاه 380,000

ورود کودکان به پایه اول دبستان و پیش‌دبستانی هم برای آن‌ها و هم برای خانواده‌ها چالش برانگیز است. اکثر والدین به دنبال کتابی کاربردی برای افزایش آگاهی خود در این زمینه هستند. آن‌ها علاقه‌مند که بدانند که قبل از ورود کودکشان به دورۀ پیش‌دبستانی و یا پایۀ اول دبستان، چه کارهایی باید انجام دهند و در طی سال تحصیلی به چه اقداماتی نیاز است. آن‌ها دوست دارند با نظام ارزشیابی توصیفی و کیفی آشنا شوند و بدانند که شیوۀ ارزشیابی فعلی با نمره‌دهی برمنبای 20 چه تفاوت‌هایی دارد.

کتاب نکات طلایی برای والدین کلاس اولی‌ها با همین منظور طراحی و تدوین شده است. در این کتاب تلاش کرده‌ایم به صورت کوتاه نکات ضروری و مورد نیاز والدین گرامی را در سه فصل مورد بررسی قرار دهیم:

  1. آنچه که والدین باید قبل از شروع مدرسه انجام دهند.

شامل مسائلی چون: آمادگی لازم برای ورود به مدرسه، بهداشت فردی، تنظیم خواب، مسیر مدرسه، دوستی‌های پیش از مدرسه، خرید لوازم مدرسه و نظایر آن

  1. مسائل مهم و اساسی که والدین باید در سال اول مدرسه به آن عمل کنند.

همراهی با کودک، ارتباط مستمر با مدرسه، تغذیه یک عامل کلیدی، جلسات مدرسه، افزایش میزان مطالعه والدین، برنامه‌ریزی، فضای خانه، کاردستی‌ها و کارهای عملی دانش‌آموز، آشنایی با تهدیدات، اضطراب، اردوها، مجلات آموزشی، محیط مناسب در منزل، بیش‌فعالی، آموزش نظم، غیبت از مدرسه، نشست‌های خانوادگی، افزایش مسئولیت‌پذیری، عزت نفس، تشویق، کودک درونگرا، انتقاد، کودک امروزی، گریه، نقاشی، شعر و داستان، کمرویی، خلاقیت، نامنی‌ها رایج و ...

  1. آشنایی با شیوه‌ی ارزشیابی کیفی و توصیفی و لزوم استفاده از این روش کارآمد

ارزشیابی کیفی و توصیفی، آزمون‌ها، برگه ثبت مشاهدات، پوشۀ کار، پژوهش، پروژه‌، چک لیست‌ها، کارنامه توصیفی، نمونۀ کارنامه و ...

فست بوک ریاضی دهم ویژه رشته های تجربی و ریاضی - آموزش سریع، آسان و کامل نیم نگاه 1,980,0001,782,000

آموزش سریع و آسان و نکته به نکته ریاضی رشته های تجربی و ریاضی پایه دهم / در این کتاب تمام مفاهیم ریاضی دهم با زبانی ساده و به طور کامل توضیح داده شده و در صفحه مقابل آن مثال و تمرین هایی حل شده تا دانش آموز به طور کامل مفاهیم درسی را بیاموزد. این کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در اردیبهشت 1396 رونمایی شد اما در همین مدت کوتاه با استقبال بی نظیر دانش آموزان و دبیران مواجه گردید.

فست بوک حسابان (1) پایه یازدهم نیم نگاه 1,780,0001,602,000

با استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان عزیز از فست‌بوک­های ریاضی هفتم، هشتم، نهم و دهم و درخواست بسیاری از دبیران فرهیخته متوسطة دوم، با عنایت پروردگار و همت گروه مؤلفان توانستیم مجموعة حاضر را با نام «فست‌بوک حسابان (1)» پایة یازدهم با رویکرد آموزشی، یک صفحه آموزش و تمرین، یک صفحه مثال و پاسخ، طراحی و تدوین کنیم.

برای آشنایی بیش­تر شما عزیزان با این مجموعه، برخی از ویژگی­­های اصلی آن را با هم مرور می‌کنیم:

1- کتاب حاضر کلیة مباحث کتاب درسی پایة یازدهم رشتة ریاضی را مطابق کتاب جدیدالتألیف دربرمی‌گیرد. مؤلفان این مجموعه تمام تلاش خود را به‌کار برده‌اند تا همة نکات کلیدی درس‌ها و تمرین‌های کتاب درسی را آموزش دهند.

2- سعی کرده­ایم با زبانی ساده و روان، تمام مفاهیم درسی را آموزش دهیم. به‌طورکلی ساختار این کتاب به‌گونه­ای است که صفحات زوج به آموزش و تمرین و صفحات فرد به حل مثال اختصاص داده شده است.

3ـ هر فصل به چند درس تقسیم شده است و در  ابتدا،  بخش آموزش و سپس سؤالات تشریحی آن درس با پاسخ کاملاً  تشریحی و آموزشی ارائه شده است.

4ـ در پایان هر فصل تعدادی تست کنکور و تألیفی با پاسخ‌های کاملاً تشریحی و آموزشی مطابق با کتاب درسی ارائه شده است.

5- آزمون­های تشریحی 20 نمره­ای ویژة نیم­سال اول در پایان فصل سوم و آزمون پایان سال  در انتهای کتاب تکمیل کنندة  این مجموعه است.

6- برای دانش‌آموزان مستعدتر، در پایان برخی از فصل‌ها،  مطالبی فراتر از سطح کتاب درسی با نام «بیش‌تر بدانیم» ارائه شده است.

 7- برای حل تست‌های بیش‌تر به کتاب «تست فست‌بوک حسابان (1)» مراجعه کنید.

حجم مناسب و جامع بودن این کتاب برای دانش‌آموزان بسیار هیجان‌انگیز است. ساختار آموزش سریع این مجموعه به‌گونه­ای طراحی شده است که کار دبیر را در انتقال مفاهیم ریاضی به دانش‌آموزان، ساده و آسان‌تر می‌کند.

در ضمن توجه داشته باشید که نام «فست‌بوک» به‌خاطر ساختار آموزشی سریع کتاب است نه حجم و تعداد صفحات آن.

 امید است این مجموعه مورد استقبال دبیران فرهیخته، دانش‌آموزان عزیز و اولیای گرامی قرار گیرد.

 

خان هفتم ریاضی نیم نگاه 2,350,0002,115,000

خان هفتم ریاضی آموزش نکات طلایی تیزهوشانی و المپیادی به تفکیک هر درس

آموزش نحوه حل سوالات و تمرین‌های تستی و تشریحی آزمون‌های بین المللی کانگور، تیزهوشان، نمونه‌دولتی و مسابقات علمی مختلف و تمرین های فراتر از سطح کتاب درسی. این کتاب ویژه‌ی دانش‌آموزان مستعد و علاقه‌مند به شرکت در المپیادهای علمی و آزمون‌ مدارس تیزهوشان و نمونه‌دولتی است. هر فصل با یک آزمون آغازین که شامل پرسش‌هایی در حد کتاب درسی است، آغاز می‌شود. در صورتی که دانش‌آموز توانایی پاسخ‌گویی به بیش‌تر سؤالات این آزمون را داشته باشد، می‌توان گفت که آمادگی لازم برای مطالعه‌ی بخش‌های بعدی را دارد. بخش بعدی هر فصل، آموزش نکات طلایی و المپیادی است. در این قسمت سعی شده‌است تا روش‌ها و تکنیک‌های پاسخ‌گویی به این نوع سؤالات با حل مثال‌های متنوع و متفاوت آموزش داده شود. یکی دیگر از ویژگی‌ها و بخش‌های برجسته این مجموعه سؤالات تشریحی هر فصل است. دانش‌آموز پس از مطالعه و بررسی مثال‌های ارائه شده، با حل تمرین‌های تشریحی به تعمیق و تثبیت یادگیری مفاهیم ریاضی در ذهن خود می‌پردازد. سؤالات چند گزینه‌ای (تستی) مسابقاتِ بین المللی کانگورو، المپیادهای علمی ریاضی، آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه‌دولتی از امتیازات دیگر این کتاب به شمار می‌رود. پاسخ‌گویی به این نوع سؤالات باعث افزایش مهارت تست‌زنی و سرعت عمل دانش‌آموز می‌شود. دانش‌آموزان می‌توانند به منظور بررسی پاسخ‌های خود، از کلید آزمون آغازین و سوالات تستی که در پایان هر فصل قرار دارد، استفاده کنند

کار و تمرین ریاضی هفتم نیم نگاه 1,880,0001,692,000

این مجموعه برادر دوقلوی کتاب جیبی فست بوک ریاضی هفتم است. به عبارت بهتر، انتشارات لوح برتر دو کتاب را در قالب یک بسته آموزشی هفتم ارائه کرده است. کتابی که اکنون در اختیار دارید کار و تمرین ریاضی هفتم نام دارد و با هدف افزایش مهارت حل تمرین و تثبیت یادگیری مفاهیم ریاضی طراحی شده است. هر فصل به بخش‌هایی تقسیم شده و برای هر بخش، انواع سوالات صحیح-غلط، جای خالی، جورکردنی، چهارگزینه‌ای (تستی) و تشریحی از ساده به دشوار طراحی شده است. در پایان هر فصل دو آزمون تشریحی با بارم 20 نمره‌ای قرار گرفته تا به ارزیابی آموخته‌های دانش‌آموزان بپردازد. یکی از این آزمون‌ها دارای پاسخ تشریحی است تا دانش‌آموزان بتوانند برگه امتحانی خود را تصحیح کنند. دبیران گرامی هم می‌توانند از این آزمون‌ها برای امتحانات کلاسی استفاده کنند.

تکنیک الایزا نیم نگاه 1,210,0001,089,000

تکنیک الایزا از جمله روش‌هایی است که به‌طور گسترده در زمینة تحقیق و تشخیص‌های بالینی به‌کار می‌رود. کارایی، دقت بسیار بالا و حساسیت روش الایزا در زمینة سنجش متابولیت‌ها، جایگاه منحصر به فردی در علوم زیستی به این روش بخشیده است. با توجه به عدم وجود منابع عملی فارسی در زمینة تکنیک الایزا، تلاش کرده‌ایم تا اطلاعات و تجارب موجود در غالب یک مجموعة منظم، تدوین و در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

کتاب پیش‌رو حاصل تلاش جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های علوم‌پزشکی کشور می‌باشد که به بحث در مورد تکنیک آزمایشگاهی الایزا می‌پردازد.

لازم به ذکر است مجموعة پیش‌رو توسط دانشگاه شهید صدوقی یزد مورد بازبینی قرار گرفته و با حمایت‌های مالی این دانشگاه به مرحله چاپ رسیده است.

آرایه های ادبی دهم، یازدهم و دوازدهم کلیه رشته ها نیم نگاه 700,000

آموزش مفهومی تمامی آرایه های ادبی

حل نمونه سوالات تشریحی و تستی متنوع

بررسی کنکور های سراسری 1386 تا کنون

جمع آوری و دسته بندی تمام آرایه های ادبی در یک مجموعه

قابل استفاده برای دانش آموزان پایه های اول تا چهارم تمامی رشته ها

اسمارت نهم - آموزش پیشرفته ریاضی تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به همراه سامانه آزمون‌ساز رایگان نیم نگاه 2,460,0002,214,000

کتاب اسمارت نهم با هدف آموزش پیشرفتة ریاضی تیزهوشان و نمونه‌دولتی طراحی و تولید شده‌است. این کتاب دارای سه بخش اصلی زیر است:

1-راههای تقویت یادگیری ریاضی و تکنیک‌های تست‌زنی

2-آموزش و تست فصل‌های هشت‌گانة کتاب درسی و ارائه فصل نهم با نام سؤالات ریاضی و خلاقیت

3-آزمون‌های جامع تکمیلی

هر فصل به چند مبحث تقسیم شده‌است. در هر مبحث سعی شده‌است، نکات مهم و کاربردی با استفاده از مثال‌های آموزشی هدف‌دار و هوشمندانه آموزش داده‌شود. برای هر نکته آموزشی؛ انواع مثال‌های با پاسخ‌های کاملاً تشریحی و آموزشی ارائه شده‌است. شیوة بیان مطالب به‌گونه‌ای انتخاب شده‌است که دانش‌آموز بتواند به‌راحتی با آن ارتباط برقرار کند.

در پایان هر مبحث تعداد قابل توجهی تمرین تشریحی با پاسخ‌نامه آورده شده‌است. بعد از ارائه تمام مباحث یک فصل، تست‌های جامع فصل که همه مباحث آن فصل را پوشش می‌دهد به همراه پاسخ‌های کاملاً تشریحی قرار داده ‌شده‌است. فصل نهم کتاب به سؤالات ریاضی و خلاقیت می‌پردازد تا هیچ هدف آموزشی خود را به نحوه احسن تمام کرده باشد.

در بخش سوم آخرین سؤالات آزمون تیزهوشان و نمونه‌دولتی با پاسخ‌ کاملاً تشریحی ارائه شده است. نرم‌افزار آزمون‌ساز فوق‌پیشرفته رایگان با قابلیت برگزاری انواع آزمون‌های فصل‌به‌فصل، مبحثی و جامع از دیگر ویژگی‌های این بسته آموزشی بی‌نظیر می‌باشد.

لازم به‌ذکر است که کتاب‌های ایکیوسان، هوش‌برتر و اسمارت پایة نهم سه ضلع، مثلث طلایی محصولات آموزشی لوح برتر برای ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه‌دولتی هستند.

هوش برتر ششم1402 لوح برتر- ویژه آزمون تیزهوشان پایه ششم+ فیلم آموزشی + سامانه آزمون ساز رایگان نیم نگاه 3,850,0003,465,000

کتاب‌های زیادی در زمینه آزمون تیزهوشان ششم نوشته شده است. اما کامل ترین کتاب تیزهوشان ششم کتابی است که بدون زیاده گویی و سوالات خارج از محدوده دانش آموزان را برای آزمون تیزهوشان ششم به هفتم آماده کند. IQ و EQ و ET افراد چیزی نیست که به سادگی تشخیص داده شود. بسیاری از کتاب های قطور و پر حجم موجود با سوالات خارج از محدوده ذهن دانش آموزان را آزار می‌دهد. بررسی دقیق دفترچه آزمون تیزهوشان توسط مولفان لوح برتر باعث شده تا مجموعه بسیار کامل و نابی از سوالات استعداد کلامی، استعداد تحلیلی ، خلاقیت و هوش ریاضی ، هوش فنی ، آزمون سرعت و دقت و آزمون های جامع تیزهوشان در دسترس دانش آموزان و معلمان عزیز قرار گیرد. به جرات می‌توان گفت که کتاب هوش برتر ششم 1401 انتشارات لوح برتر کامل ترین مجموعه برای آمادگی آزمون تیزهوشان است

هوش برتر ششم 1401 لوح برتر یک بسته کامل آموزشی چون از یک جلد کتاب جامع  و یک سامانه  آزمون­ ساز فوق­ پیشرفته­ رایگان تشکیل شده است. در ابتدای هر مبحث، درسنامه و آموزش کاملی قرار دارد که با چند مثال خوب با پاسخ تشریحی تکمیل می‌شود و سپس انواع تست‌های آموزشی و هدف‌دار با پاسخ تشریحی ارایه شده است. مطابقت صددرصدی سوالات کتاب هوش برتر ششم با سوالات آزمون تیزهوشان از ویژگی های مهم این مجموعه است. هوش برتر پنجم و ششم شامل شش بخش اصلی می‌باشد که هر بخش از چند مبحث تشکیل شده است.

بخش اول : هوش، ابزارهای اندازه‌گیری آن و تکنیک های تست‌زنی

1- هوش و انواع آن             2- معروف‌ترین آزمون‌های هوش         

3- تکنیک‌ها و مهارت‌های تست‌زنی

بخش دوم : هوش و استعداد کلامی

1- روابط حروف              2- کدگذاری              3- تناسب واژگان              4- نظم و دنباله منطقی کلمات          

5- تکمیل متن و جمله         6- درک و تحلیل متن         

بخش سوم : خلاقیت و هوش ریاضی

1- الگوها و رابطه‌ی اعداد                 2- جهت‌یابی و آرایش قرارگرفتن         

3- تجسم سه‌بعدی                         4- شمارش شکل‌ها

5- تعادل، جهت چرخش و ظروف مرتبط     6- معما‌ها و استدلال منطقی

بخش چهارم : هوش و استعداد تحلیلی

1- دنباله­ی تصاویر                2- تکمیل جدول­ها و شکل­ها           

3- اجزا و روابط تصاویر        4- تکمیل پازل­ها  

5- موقعیت نقاط                6- تصویر در آینه              

7- تصویر در آب                8- برش و سوراخ کردن کاغذ تاشده

9- تاکردن کاغذ شفاف                     10- گسترده‌ی شکل­های فضایی

بخش پنجم : آزمون­ های سرعت و دقّت (پنج دوره آزمون 50 سوالی با پاسخ)

بخش ششم : آزمون­های جامع تیزهوشان پایه‌های ششم و نهم (آزمون‌های استعدادتحلیلی تیزهوشان ششم و نهم از 95 تا کنون)

دانش‌آموزان پایه‌ی پنجم هم می‌توانند از همان پایه پنجم از این کتاب استفاده کنند.

همانطور که گفتیم، این مجموعه دارای یک سامانه آزمون‌ساز فوق پیشرفته‌ی رایگان نیز می‌باشد. برگزاری انواع آزمون‌های جامع و مبحثی، صدور آنی کارنامه، امکان تحلیل آزمون و مشاهده‌ی انواع نمودارهای پیشرفت عملکرد از ویژگی‌های ممتاز بسته آزمون ساز هوش برتر ششم است.

امیدوارم که با استفاده از این بسته‌ی آموزشی کامل و بی‌نظیر، یکی از پذیرفته‌شدگان مدارس تیزهوشان باشید. در پایان از شما عزیزان درخواست می‌کنیم که با نظرات و پیشنهادات خود، ما را در بهبود کیفیت محصولات آموزشی و کمک‌آموزشی یاری کنید.

 

تلفن‌های تماس:  66972478      66971804      66971970      66175053-021

سایت:  Lohebartar.ir               پست الکترونیکی:Lohebartar@gmail.com

کانال تلگرام:@Lohebartarpub

کاربافی؛ هنر کیلان قدیم نیم نگاه 2,200,0001,980,000

هدف این مجموعه معرفی یکی از صنایع دستی مهم شهر کیلان از توابع دماوند به نام «کاربافی» است. تلاش کرده‌ایم با معرفی استادکاران معروف و توانمندِ هنر کاربافی و تولیدات آن‌ها، از فراموشی و انقراض این صنعت دستی جلوگیری کنیم. متأسفانه تاکنون مطالعه و بررسی جامعی در مورد هنرکاربافی کیلان انجام نشده است.

در این کتاب مطالب مفیدی در زمینۀ بافندگی و تاریخچۀ آن در کیلان، اصول بافت، انواع الیاف و بافت، رنگ‌ آمیزی نخ‌ها، اجزای دستگاه‌های بافندگی، شیوه‌های بافت، انواع نقش و نگارها و تنوع محصولات کاربافی ارائه شده است. امیدواریم با انتشار این کتاب نقش مؤثری در رونق تولیدات «کاربافی» در سطح این شهرستان ایفا کنیم و توجه مسئولان و دست‌اندرکاران حوزه صنایع دستی را به این هنر قدیمی، ظریف، زیبا و کاربردی جلب نموده تا از این طریق زمینۀ افزایش تولیدِ محصولات در این حوزه فراهم شود.

دوازده گام در بازاریابی موفق بیمه نیم نگاه 1,170,0001,053,000

در بسیاری از همایش‌ها و سخنرانی‌ها با محتوای این موضوعات شرکت می‌کردم. مقالات و کتاب‌های در این زمینه را مطالعه می‌کردم. از کارشناسان مختلف در این موارد سؤال می‌کردم و سعی بر اتصال تکه‌های پازل‌های موجود نبودم و پاسخ سؤالات برای نتیجه‌گیری و جمع‌بندی می‌نمودم، اما متأسفانه نتوانستم باهمه این پی گیری‌ها تصویر پازل کامل و تکمیل‌شده را بسازم.  

تمرکز خود را بر روی حرفه بیمه‌گری گذاشتم، شغلی که بیشترین ممارست را داشتم.  بازهم از خود پرسیدم چرا اگر شرکت‌های بیمه در کشورهای توسعه‌یافته و صنعتی توانسته بودند به میلیاردها، میلیارد دلارفروش بیمه دست یابند و با پرداخت میزان بالای خسارت سالانه سودآور باشند.

رمز موفقیت آن‌ها چه بوده و علت موفقیت نبودن شرکت‌های بیمه ما چیست؟

مطالعات به من می‌گفت برای یافتن پاسخ واقعی باید موضوع  از منظر رویکرد  سیستمی بررسی شود.

اقتصاد ملی کشورمان به‌عنوان عامل اصلی و برون سیستمی و صنعت بیمه بازرگانی به‌عنوان عامل فرعی و درون سیستمی تفکیک و دقیقاً مطالعه شوند. در مطالعات از نمودار SWOT لازم بود کمک گرفته شود.

 نقاط قدرت و فرصت‌ها و موانع و تهدیدهای محیط ملی و بین‌المللی پیش روی صنعت بیمه ازجمله عوامل اصلی رشد یا عدم رشد این صنعت و کلیه بخش‌های اقتصادی و صنایع مختلف  محسوب می‌شوند.

اما ازنظر نگارنده صنعت و بازار بیمه در ایران برای رفع  تهدیدها و فراهم نمودن فرصت‌ها می‌بایست به‌طورجدی و مصمم اقدام به تحول و دگرگونی در درون خود بزند تا بتواند ضمن انطباق خویش با شرایط بیرونی به طریق اقتضایی، به‌طوری از استحکام و توانمندی برخوردار گردد که ضمن کاهش اثرپذیری عوامل برون سیستمی، الگوی توسعه و رشد سایر سیستمهای اقتصادی و بخش‌های کشور باشد.

مطالعات چندساله به‌تدریج سردرگمی ناشی از عدم درک مفاهیم مدیریتی و علل تحولات آن‌ها و تأثیرگذاری این دگرگونی‌های رویکردی در عملیات اجرایی و تفاوت بین سبک‌های مختلف مدیریتی را هویدا می‌ساخت.

اصول حرفه‌ای برای موفقیت در صنعت بیمه نیم نگاه 2,210,0001,989,000

امروزه علم بازاریابی در شرکت‌های انتفاعی و غیرانتفاعی تبدیل به اصلی‌ترین دانش موردنیاز مدیران بنگاه‌های اقتصادی، اعم از شرکت‌های صنعتی،  بازرگانی، خدماتی و کشاورزی مکانیزه و غیره شده است.

دانش بازاریابی از زمان ایده یابی تأسیس واحدهای اقتصادی و محصول تا زمانی که مشتریان از محصولات تولیدی و خریداری‌شده از بنگاه‌ها استفاده کرده‌اند و رضایت یا عدم رضایت خودشان را اعلام کرده‌اند در سراسر فرآیند کار را در برمی‌گیرد.  

بازاریابی علم نوین در دنیای کسب‌وکار محسوب می‌شود و موفقیت یا عدم موفقیت شرکت‌ها به تسلط مدیران و کارشناسان آنان بستگی دارد.

فیلیپ کاتلر استاد مسلم علم بازاریابی معتقد است که اهمیت دانش بازاریابی در شرکت‌های بزرگ صنعتی و خدماتی به‌اندازه‌ای هست که دریکی از پست‌های معاونت مدیرعامل آن‌ها ، بازاریابی قرار دارد.

زیرا بازاریابی بر اساس ذات فعالیت خود با همه قسمت­های شرکت‌ها برای انجام درست و دقیق مراحل کار در بخش‌های خرید مواد اولیه،  انبارهای مواد قبل از تولید و کالاهای آماده برای فروش، بخش­های پشتیبانی، سفارش‌ها، امور قراردادها، فروش، حمل‌ونقل، آموزش، مدیریت ارتباط با مشتریان، تبلیغات و روابط عمومی و. . . تقریباً کلیه بخش‌های یک سازمان صنعتی و بازرگانی در ارتباط است و نقشی هماهنگ‌کننده و سازمان دهنده را ایفا می­کند.

درآمیخته محصولات در رویکرد بازاریابی سنتی بخش تولید و عرضه کالاها به چهار عامل، محصول،  قیمت،  توزیع،  پیشبرد فروش اهمیت داده می‌شد لیکن در رویکرد عرضه محصولات خدماتی و مکتب مدیریت استراتژیک سه عامل دیگر شامل، مشتریان، رشد و یادگیری، شواهد فیزیکی نیز به چهار عامل پیشین اضافه گردید و فرآیند بازاریابی به هفت عامل افزایش‌یافته است.

بدین ترتیب در هر صنعت و خصوصاً در صنعت بیمه‌های بازرگانی،  ضرورت تسلط مدیران ارشد و کارشناسان دوایر فنی به دانش بازاریابی غیرقابل‌اجتناب گشته است.  مجموعه یادداشت‌های نویسنده در خصوص بازاریابی در بخش خدمات و بازار بیمه در این کتاب گردآوری و چاپ و در اختیار علاقه‌مندان قرارگرفته است

مطالعات ریسک کارآفرینی در جوامع محلی نیم نگاه 1,780,0001,602,000

این مجموعه در ده فصل به بررسی میزان خطرپذیری فعالیت در حوزۀ کارآفرینی و گردشگری در مناطق محلی ایران می‌پردازد. برای این منظور شهر «کیلان» از توابع شهرستان دماوند به عنوان پایلوت مطالعاتی برای کارگروه کارآفرینی و گردشگری انتخاب و مورد بررسی قرار گرفته‌است.

چگونگی شکل‌گیری کارآفرینی و گردشگری در ایران، اهمیت شکل‌گیری فضاهای کسب و کار نوین در جوامع محلی، بررسی خطرات کارآفرینی و گردشگری از نگاه کارشناسان، اصول اساسی شکل‌گیری اکوسیستم‌های کسب و کار و گردشگری، بررسی علل نوسان تولید برخی کالاهای سنتی، مطالعه و بررسی اکوسیستم کسب و کار به روش SWOT، بررسی و تحلیل نقاط ضعف و قوت منطقه مطالعاتی و تهدیدات مربوط به آن و همچنین تحلیل و بررسی فرصت‌ها در این منطقه از مواردی است که در این کتاب به آن‌ها پرداخته شده است

هوش برتر نهم -کامل ترین بانک سوالات هوش، استعداد تحلیلی و خلاقیت نهم نیم نگاه 3,850,0003,465,000

با تغییرات آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه‌ی نهم و اختصاص 50 سوال از 100 سوال آزمون به سوالات هوش، استعداد تحلیلی و خلاقیت انتشارات لوح برتر کتاب جدید هوش برتر نهم را منتشر کرد.

 این کتاب، با تغییرات اساسی و تقویت محتوا هستش. به جرأت می‌تونیم بگیم، این مجموعه کامل­ترین و جامع­ترین کتاب برای آزمون تیزهوشان پایه‌ی نهمه.

این بستهآموزشی از یک جلد کتاب و یک نرم ­افزار آزمون­ ساز فوق­ پیشرفتۀ رایگان تشکیل شده. هوش برتر نهم شامل شش بخشه و هر بخش از چند مبحث تشکیل شده.

در ابتدای هر مبحث، آموزش و درسنامه به همراه چند مثال ارائه شده و سپس انواع تست‌های آموزشی و هدف‌دار با پاسخ تشریحی اومده.

بخش اول : هوش، ابزارهای اندازه‌گیری آن و تکنیک های تست‌زنی

1- هوش و انواع آن             2- معروف‌ترین آزمون‌های هوش         

3- تکنیک‌ها و مهارت‌های تست‌زنی

بخش دوم : هوش و استعداد کلامی

1- تناسب واژگان               2- نظم و دنباله منطقی کلمات          

3- تکمیل متن و جمله         4- درک و تحلیل متن         

بخش سوم : خلاقیت و هوش ریاضی

1- الگوها و رابطه‌ی اعداد                 2- جهت‌یابی و آرایش قرارگرفتن         

3- تجسم سه‌بعدی                         4- شمارش شکل‌ها

5- تعادل، جهت چرخش و ظروف مرتبط     6- معما‌ها و استدلال منطقی

بخش چهارم : هوش و استعداد تحلیلی

1- دنباله­ی تصاویر                2- تکمیل جدول­ها و شکل­ها           

3- اجزا و روابط تصاویر        4- تکمیل پازل­ها  

5- موقعیت نقاط                6- تصویر در آینه              

7- تصویر در آب                8- برش و سوراخ کردن کاغذ تاشده

9- تاکردن کاغذ شفاف                     10- گسترده‌ی شکل­های فضایی

بخش پنجم : آزمون­های سرعت و دقّت (پنج دوره آزمون 50 سوالی با پاسخ)

بخش ششم : آزمون­های جامع تیزهوشان پایه‌های ششم و نهم (آزمون‌های استعدادتحلیلی تیزهوشان ششم و نهم از 95 تا کنون)

همانطور که گفتیم، این مجموعه دارای یک نرم‌افزار آزمون‌ساز فوق پیشرفته‌ی رایگان نیز می‌باشد. برگزاری انواع آزمون‌های جامع و مبحثی، صدور آنی کارنامه، امکان تحلیل آزمون و مشاهده‌ی انواع نمودارهای پیشرفت عملکرد از ویژگی‌های ممتاز این مجموعه است.

امیدوارم که با استفاده از این بسته‌ی آموزشی کامل و بی‌نظیر، یکی از پذیرفته‌شدگان مدارس تیزهوشان باشید. در پایان از شما عزیزان درخواست می‌کنیم که با نظرات و پیشنهادات خود، ما را در بهبود کیفیت محصولات آموزشی و کمک‌آموزشی یاری کنید.

 

تلفن‌های تماس:  66972478      66971804      66971970      66175053-021

سایت:  Lohebartar.ir               پست الکترونیکی:Lohebartar@gmail.com

کانال تلگرام:@Lohebartarpub

کار و تمرین + 500 تست ریاضی چهارم نیم نگاه 2,820,0002,538,000
بازی های رایانه‌ای آموزشی نیم نگاه 1,000,000900,000
کاربرد آمار در تحلیل داده‌های پژوهشی نیم نگاه 3,770,0003,393,000
راهنمای عملی مشاوران مدارس نیم نگاه 1,410,0001,269,000
باور "محال بودن" را عوض کن نیم نگاه 1,200,0001,080,000
بررسی و تحلیل ترجمه انگلیسی سوره مبارکه یاسین نیم نگاه 1,100,000990,000

کتاب حاضر در پنج فصل، نظریه‌ی «دگرسانی فن لوون زوارت» و «رویکرد طبیعی نایدا» در ترجمه‌ی فارسی به انگلیسی قرآن کریم تحلیل شده است. براساس یافته‌ها، رابطه‌ای میان نظریه‌ی «دگرسانی زوارت» و «رویکرد طبیعی بودن ترجمه نایدا» وجود ندارد. این کتاب می‌تواند برای مترجمان حرفه-ای، دانشجویان و آموزگاران ترجمه  در بعد نظری و عملی مفید باشد.

ایکیوسان نهم 1402 - ایکیوسان پلاس نهم- کامل‌ترین بانک سوالات تیزهوشان و نمونه‌دولتی+ فیلم آموزشی+ سامانه آزمون ساز رایگان نیم نگاه 3,680,0003,312,000

کتاب ایکیوسان نهم یا همان 32 استان نهم 1401 انتشارات لوح برتر به همراه سامانه آزمون ساز فوق پیشرفته رایگان به جرات کامل ترین منبع برای آمادگی ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه نهم است. سوالات طبقه بندی تیزهوشان و نمونه دولتی سال های گذشته در تمامی دروس با پاسخ های کاملاً تشریحی و آخرین آزمون های جامع تیزهوشان سال های گذشته و آزمون های جامع نمونه دولتی 32 استان کشور از بخش های اصلی این مجموعه منحصر به فرد است

ویژگی مهم ایکیوسان نهم:

1-علاوه بر کتاب این مجموعه دارای یک نرم افزار آزمون‌ساز فوق­ پیشرفته رایگان با قابلیت برگزاری بی­نهایت آزمون با صدور آنی کارنامه، تحلیل آزمون، نمودار پیشرفت تحصیلی و ... می باشد.

این نرم افزار آزمون ساز هم دارای نسخه ویندوز برای کامپیوتر و هم دارای نسخه اندروید برای گوشی های موبایل و تبلت می باشد که باید از سایت دانلود شود و با استفاده از سریال اختصاصی رایگانی که انتهای کتاب است فعال شود

2- ارائه سوالات طبقه­ بندی شده برتر و با کیفیت تیزهوشان، نمونه‌دولتی، المپیاد، پیشرفت تحصیلی سمپاد و مسابقات علمی 23 سال گذشته مطابق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی با پاسخ‌های کاملاً تشریحی که برای آزمون تیزهوشان و نمونه‌دولتی کاربرد دارند.

3- آزمون­ های جامع تیزهوشان سال های تحصیلی  1401، 1400 ، 1399 ، 1398 ، 1397  و 1396

4-آزمون­ های جامع نمونه ­دولتی 32 استان کل کشور

5- تعیین مبحث درسی و درجه دشواری در مقابل تمامی سوالات

6- آموزش تکنیک ­های تست‌زنی و امکان اجرای عملی آن‌ها در نرم‌افزار هم در مقدمه کتاب و هم در نرم افزار آزمون ساز

 

چراغ جادو ششم- گام به گام ششم لوح برتر- 9 کتاب در یک کتاب نیم نگاه 3,200,0002,880,000

کتاب + فیلم تدریس + نرم افزار آزمون ساز فوق پیشرفته رایگان

این کتاب به بررسی پرسش ها ، فعالیت ها و تمرین های 9 کتاب درسی بایه ششم می پردازد و پاسخ تمامی آن ها را به صورت تشریحی ارائه می دهد. در ابتدای برخی از دروس ، درسنامه ارائه شده و سوالاتی از متن درس طراحی و پاسخ داده شده است. به جرائت می توان گفت که کتاب چراغ جادو ششم کامل ترین کتاب گام به گام موجود در بازار است چرا که تمام تمرین های دروس اصلی مثل ریاضی توسط یکی از مولفان توانمند انتشارات لوح برتر در قالب فیلم تدریس، بررسی و حل شده و با استفاده از QRcode پشت جلد کتاب قابل دریافت می باشد. علاوه بر این در انتهای کتاب "سریال نرم افزار آزمون ساز" به صورت هدیه و رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار گرفته است. با کمک این سریال می توان نرم افزار آزمون ساز ربات باهوش ششم را فعال کرد. برای درسترسی به این نرم افزار کافیست وارد سایت انتشارات لوح برتر به نشانی lohebartar.ir شوید با کلیک بر روی گزینه نرم افزار و سپس نرم افزار ربات باهوش ششم برنامه مذکور را دانلود و بعد از نصب، با سریال انتهای کتاب آن را فعال کنید. نکته جالب توجه این است که لوح برتر برای رضایت بیشتر دانش آموزان عزیز هم نسخه اندروید و هم نسخه ویندوز این برنامه را تولید و در سایت منتشر کرده است.

ایکیوسان پلاس هفتم - تیزهوشان و نمونه دولتی جامع هفتم- به همراه سامانه آزمون ساز رایگان نیم نگاه 3,350,0003,015,000

این کتاب شامل کامل ترین منبع برای آمادگی ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه هفتم است. سوالات طبقه بندی تمامی دروس با پاسخهای کاملاً تشریحی  از ویژگیهای منحصربهفرد این کتاب پر فروش است.

ویژگی‌های مهم ایکیوسان هفتم:

 1- ارائه سوالات طبقه­بندیشده تیزهوشان و نمونه‌دولتی 23 سال گذشته مطابق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی با پاسخ‌های کاملاً تشریحی   (از سال تحصیلی 72-1371 تا کنون)

2- نرم‌افزار آزمون‌ساز فوق­‌پیشرفته رایگان با قابلیت برگزاری بی‌­نهایت آزمون صدور آنی کارنامه، تحلیل آزمون، نمودار پیشرفت تحصیلی و ...

3- آموزش تکنیک­‌های تست‌زنی و امکان اجرای عملی آن‌ها در نرم‌افزار

نگرشی نو در تفکر استراتژیک نیم نگاه 2,740,0002,466,000

این کتاب در هشت فصل به راهکاری عملی تفکر استراتژیک در حوزه مدیریت به عنوان یک برگ برنده در عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی می پردازد.

1- مفهوم استراتژی در سازمان 2- برنامه‌ریزی استراتژیک و تنوع آن در سازمان‌های مختلف3-مدیریت استراتژیک 4- مدل‌های تدوین استراتژیک 5- تفکر استراتژیک 6- ارتباط بین استراتژی‌های رقابتی و ساختار سازمانی 7- اقیانوس آبی، استراتژی رقابت در بازار بی رقیب 8- کارت امتیازی متوازن

آزمایش های جذاب و کاربردی علوم تجربی هفتم، هشتم ونهم نیم نگاه 1,360,0001,224,000

اين مجموعه شامل آزمایش های جذاب و آموزنده اي است كه به دانش آموزان كمك مي كند تا مفاهيم ذهني و انتزاعي را با چشم و ساير اندام هاي حسي خود مشاهده و لمس كنند.  هر يك از آزمایش های اين كتاب از بخش هاي زير تشكيل شده است:

  1.  نام و مشخصات آزمايش
  2.  وسايل مورد نياز
  3. توضيح و تشريح چگونگي انجام آزمايش
  4.  علت آزمايش يا پديده مشاهده شده
  5. نتيجه گيري

اين كتاب به اكثر آزمایش های مهم كتاب هاي علوم تجربي هفتم، هشتم و نهم مي پردازد و به زباني ساده مفاهيم علمي را به دنياي واقعي و محيط اطراف زندگي دانش آموز پيوند مي دهد.

بوک آزمون ریاضی هفتم نیم نگاه 1,200,0001,080,000

هدف از آماده سازي  این کتاب دانش آموزان براي شركت در امتحانات مدرسه آماده باشند . اين مجموعه شامل نمونه سؤالات امتحانات پايان فصل و نوبت اول و دوم مي باشد و مي تواند موجب افزايش آمادگي هر چه بيش تر دانش آموزان براي شركت در امتحانات و آزمون هاي مدرسه شود و آن ها را با انواع سؤالات امتحاني آشنا كند. البته اين كتاب كم حجم مي تواند مورد استفاده دبيران گرامي و فرهيخته هم قرار گيرد.

بهشت ریاضی هشتم نیم نگاه 3,450,0003,105,000

بهشت رياضي هشتم ، كتابي است با دو كاربرد متفاوت . اين مجموعه هم كتاب كار است و هم آموزش و تمرين . هر فصل با ياد آوري مطالب پيش نياز آغاز مي شود و تمامي مطالب آموزشي ، در قالب نكته و مثال هاي متنوع آموزش داده مي شود. در مرحله ي بعد با ارايه آزمون آغازين، از دانش آموز خواسته مي شود تا ميزان آمادگي خود را براي شروع درس جديد مورد ا رزيابي قرار دهد . درصورت موفقيت در پاسخ گوي به بيش تر سؤالات آزمونِ آغازين، بخش آموزش درس جديد آغاز می شود . آموزش ساده و آسان مفاهيم رياضي در قالب نكات آموزشي و حل انواع تمرین های متنوع باعث مي شود تا دانش آموز به راحتي مفاهيم رياضي را درك كند . در بخش كار و تمرين، حل انواع تمرين هاي تشريحي و تستي به دانش آموز كمك مي كند تا به تثبيت يادگيري خود بپردازد. در پايان هر فصل يك آزمون جامع تشريحي و يك آزمون تستي براي افزايش تسلّط و تمرين بيش تر ارايه شده است. آزمون ميان ترم و پايان ترم اول و دوم ، تكميل كننده ي اين كتاب بي نظير است.

آمار و مدل سازی متوسطه دوم نیم نگاه 1,530,0001,377,000

در این مجموعه به آموزش مفاهیم آماری کتاب آمار و مدل سازی متوسطه دوم ویژه دانش آموزان سال دوم و سوم دبیرستان رشته های ریاضی، تجربی و انسانی پرداخته می شود و قابلیت استفاده به عنوان کتاب کار و کنکور را نیز به طور کامل دارا می باشد این مجموعه بسیار کاربردی و جامع می باشد.

فست بوک ریاضی هشتم - آموزش سریع، آسان و کامل نیم نگاه 880,000792,000

ویژگی اصلی این کتاب آن است که اولاً تمام مباحث کتاب درسی پایه هشتم را مطابق کتاب جدیدالتألیف دربرمی‌گیرد وثانیاً با زبانی ساده، تمام مفاهیم ریاضی هشتم را آموزش می‌دهد. به طور کلی صفحات زوج به آموزش و صفحات فرد به حل مثال، اختصاص داده شده است.
قابلیت حمل آسان و جامع بودن این کتاب برای دانش‌آموزان هیجان‌انگیز است و کار دبیران گرامی با استفاده از این مجموعه، در انتقال مفاهیم ریاضی به دانش‌آموزان، بسیار ساده و آسان خواهد شد.
در پایان هر فصل برای دانش‌آموزان مستعدتر، مطالبی فراتر از سطح کتاب درسی با نام «بیش‌تر بدانیم» ارایه شده است.

فست بوک ریاضی هفتم-آموزش سریع، آسان و کامل نیم نگاه 960,000864,000

ویژگی اصلی این کتاب آن است که اولاً تمام مباحث کتاب درسی پایه هفتم را مطابق کتاب جدیدالتألیف دربرمی‌گیرد وثانیاً با زبانی ساده، تمام مفاهیم ریاضی هفتم را آموزش می‌دهد. به طور کلی صفحات زوج به آموزش و صفحات فرد به حل مثال، اختصاص داده شده است.
قابلیت حمل آسان و جامع بودن این کتاب برای دانش‌آموزان هیجان‌انگیز است و کار دبیران گرامی با استفاده از این مجموعه، در انتقال مفاهیم ریاضی به دانش‌آموزان، بسیار ساده و آسان خواهد شد.

گل سرخ و مهتاب نیم نگاه 380,000342,000

کتاب کاغذی و صوتی گل سرخ و مهتاب با استفاده از ظرافت‌های هنری و تصاویر زیبا و شعر جذاب برای کودکان پیش‌دبستانی و دبستان طراحی و تولید شده است. شعر زیبا و روان آن که با صدای دلنشین و جذاب گویندگان خوش صدا بیان شده است، مهارت‌های شنیدن، خواندن و نوشتن بچه‌ها را تقویت می‌کند. از این رو یک کتاب تمرینی نیز در زمینه مهارت‌های خوانداری و نوشتاری به حساب می‌آید.

گل سرخ و مهتاب با  شعری روان و ساده، داستان پروانه‌ای را نقل می‌کند که اتفاقاهای جالبی برایش اتفاق می‌افتد. در طی این اتفاق‌ها پروانه به دنبال بوی بسیار خوش رایحه‌ای می‌گردد تا علت آن را پیدا کند. در این مسیر با شخصیت‌های جالبی برخورد می‌کند. بیان داستان‌های مربوط به دفاع مقدس، شهدا و خصوصاً شهدای گمنام، برای کودکان باید به گونه‌ای بسیار ظریف، دقیق و هنرمندانه باشد. تا ضمن این‌که کودکان را از خشونت‌های جنگ دور می‌کند. بتواند پیام وفاداری به وطن و آرمان‌های شهدا را به خواننده منتقل کند. از این رو منبع بسیار مناسبی برای فرهنگ سازی در این زمینه است.

راه های ارتباطی

66971970 66971804 021-66175053
واحد فروش و حسابداری داخلی 1و 2
پشتیبانی سایت و آزمون ساز داخلی 3
ارتباط با مدیریت داخلی 4 یا خط مستقیم 66972478
باشگاه دبیران داخلی 5

آدرس: تهران میدان انقلاب (خروجی متروی دانشگاه تهران) ابتدای خیابان کارگر جنوبی، ابتدای خیابان وحید نظری، روبروی نیروی انتظامی (فاتب) پلاک ۱۴۸ واحد ۲ طبقه اول کد پستی 1314614811

سامانه دریافت و ارسال پیامک:30005364000536

Lohebartar@gmail.com