فروشگاه/ 32 استان لوح برتر معروف به ربات باهوش ششم - به همراه سامانه آزمون ساز رایگان

32 استان لوح برتر معروف به ربات باهوش ششم - به همراه سامانه آزمون ساز رایگان

مولف: صادق گرجی و دیگران

شناسه کتاب: 401

دسته بندی: ابتدایی

مقطع: ابتدایی

پایه: ششم

قیمت: 2,980,0002,682,000 ریال

هدف اصلی کتاب ربات باهوش ششم و سامانۀ آزمون‌ساز رایگان آنلاین همراه آن، تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان در تمامی دروس این پایه است.

کتاب آزمون‌های ورودی تیزهوشان و نمونه‌دولتی یا همان ۳۲ استان ششم  به هفتم لوح برتر اولین و کامل‌ترین بانک سوالات جامع طبقه‌بندی شده با پاسخ‌های کاملاً تشریحی کلیۀ دروس پایه ششم است. کشور ما 31 استان دارد اما استان تهران دارای دو سازمان آموزش و پرورش می‌باشد. بعد از تولید کتاب 32 استان برخی از ناشران با نام های 31 استان و یا 1+31 استان سعی در کپی‌برداری از کتاب 32 استان لوح برتر داشتند. کتاب ربات باهوش ششم، محتوای همه کتاب‌های درسی پایه ششم شامل ریاضیات، علوم تجربی، ادبیات فارسی، مطالعات اجتماعی، قرآن و هدیه های آسمان و تفکر و پژوهش را پوشش داده‌است در ابتدای این کتاب تکنیک‌های تست زنی؛ بعلاوه منها، مهندسی معکوس و شین آموزش داده‌است. همچنین نحوۀ محاسبه درصد و نکات مهم و کاربردی در پاسخگویی به سوالات تستی ارائه شده‌است.

در این کتاب تمامی سوالات تیزهوشان و نمونه دولتی سال‌های گذشته به تفکیک هر درس و هر فصل ارائه شده است. به عنوان مثال در درس ریاضی برای فصل اول ریاضی ششم «الگوهای عددی» تمام سوالات تیزهوشان و نمونه دولتی سال‌های گذشته که سوالات بسیار خوبی هستند با ذکر شناسنامه آن‌ها در کتاب آورده شده است. بعد از هر فصل پاسخ‌های کاملا تشریحی و آموزشی ارائه شده‌است تا دانش‌آموز از هر نوع آموزشی در این مورد بی‌نیاز شود. چیدمان تمام سوالات هر درس، بر اساس درجۀ دشواری «از ساده به دشوار» می‌باشد. سوالات ساده با یک ستاره و متوسط و دشوار به ترتیب با دو و سه ستاره مشخص شده‌اند. همچنین شناسنامه و هویت دقیق تمام سوالات، در پرانتزی در جلوی هر آن‌ها مشخص شده است. درس علوم تجربی که 14فصل دارد، از سوالات فصل اول «زنگ‌علوم» تا درس چهاردهم «از گذشته تا آینده» به صورت طبقه‌بندی ارائه شده‌است. بعد از ارائه سوالات طبقه‌بندی‌شده، قرآن، هدیه‌های آسمان، مطالعات اجتماعی و تفکر، چهار دوره آزمون تیزهوشان کشوری سال‌های گذشته و ۱۶ دوره آزمون نمونه‌دولتی استانی سال‌های گذشته در قالب بسته آزمون جامع «مطابق دفترچۀ آزمون» ارائه شده‌است.

یکی از مزیت‌های بی‌نظیر کتاب ربات باهوش ششم انتشارات لوح برتر، سامانۀ آزمون‌ساز آنلاین رایگان همراه کتاب می‌باشد. انتشارات لوح برتر به پاس  قدردانی ازخرید کتاب، کد یا لایسنس سامانۀ آزمون‌ساز دانش‌آموزی را به خریدار این کتاب هدیه می‌کند. با استفاده از این لایسنس دانش‌آموز می‌تواند وارد سایت انتشارات لوح برتر شده و با انتخاب گزینه سامانۀ آزمون‌ساز، وارد پنل دانش‌آموزی شود و بسته آزمون‌ساز رایگان ربات باهوش ششم را فعال کند.

با فعال‌سازی این سامانۀ آزمون‌ساز، امکان برگزاری انواع آزمون‌های تستی جامع، درس‌به‌درس، مبحثی و حتی ساخت آزمون جامع دلخواه فراهم می‌شود و دانش‌آموز می‌تواند با تمرین و تکرار تکنیک‌های تست‌زنی مهارت‌های خود را برای پاسخگویی به سوالات تستی افزایش داده و خود را برای انواع آزمون‌های ورودی آماده کند.

راه های ارتباطی

66971970 66971804 021-66175053
واحد فروش و حسابداری داخلی 1و 2
پشتیبانی سایت و آزمون ساز داخلی 3
ارتباط با مدیریت داخلی 4 یا خط مستقیم 66972478
باشگاه دبیران داخلی 5

آدرس: تهران میدان انقلاب (خروجی متروی دانشگاه تهران) ابتدای خیابان کارگر جنوبی، ابتدای خیابان وحید نظری، روبروی نیروی انتظامی (فاتب) پلاک ۱۴۸ واحد ۲ طبقه اول کد پستی 1314614811

سامانه دریافت و ارسال پیامک:30005364000536

Lohebartar@gmail.com