کتاب های انتشارات/ فست بوک ریاضی پایه یازدهم رشته تجربی- آموزش سریع، آسان و کامل

فست بوک ریاضی پایه یازدهم رشته تجربی- آموزش سریع، آسان و کامل

شناسه کتاب: 426

دسته بندی: متوسطه دوم

مقطع: متوسطه دوم (دبیرستان)

پایه: یازدهم

قیمت: 2,370,0002,133,000 ریال

با استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان عزیز از فست‌بوک­های ریاضی هفتم، هشتم، نهم، دهم و حسابان (1) و درخواست بسیاری از دبیران فرهیخته متوسطة دوم، با عنایت پروردگار و همت گروه مؤلفان توانستیم مجموعة حاضر را با نام «فست‌بوک ریاضی ‌(2)» رشتة علوم‌تجربی با رویکرد آموزشی، یک صفحه آموزش و تمرین، یک صفحه مثال و پاسخ، طراحی و تدوین کنیم.

برای آشنایی بیش­تر شما عزیزان با این مجموعه، برخی از ویژگی­­های اصلی آن را با هم مرور می‌کنیم:

1- کتاب حاضر کلیة مباحث کتاب درسی جدید پایة یازدهم رشتة علوم تجربی را دربرمی‌گیرد. مؤلفان این مجموعه تمام تلاش خود را به‌کار برده‌اند تا همة نکات کلیدی درس‌ها و تمرین‌های کتاب درسی را آموزش دهند.

2- سعی‌کرده­ایم با زبانی ساده و روان، تمام مفاهیم کتاب درسی را آموزش دهیم. به‌طورکلی ساختار این کتاب به‌گونه­ای است که صفحات زوج به آموزش و تمرین و صفحات فرد به حل مثال اختصاص داده شده است.

3ـ هر فصل به چند درس تقسیم شده و ابتدا بخش آموزش و سپس سؤالات تشریحی آن درس با پاسخ کاملاً   تشریحی و آموزشی ارائه شده است.

4- در پایان هر درس بخشی با نام «کاربرگ تمرینی دانش‌آموز» گنجانده شده است که کار دبیر را در ارائه تمرین‌های هدف‌دار برای تکلیف در منزل راحت می‌کند. پاسخ این بخش از طریق سایت و کانال تلگرام انتشارات در اختیار دبیران قرار خواهد گرفت.

5ـ در پایان هر فصل تعدادی تست شناسنامه‌دار «کنکور و تألیفی» با پاسخ‌های کاملاً تشریحی و آموزشی مطابق با کتاب درسی ارائه شده است.

6- آزمون­های تشریحی 20 نمره­ای ویژة نیم­سال اول در پایان فصل چهارم و آزمون پایان سال  در انتهای کتاب تکمیل کنندة  این مجموعه است که این آزمون‌ها دارای پاسخ تشریحی نیز می‌باشند.

7- برای دانش‌آموزان مستعدتر، در پایان برخی از فصل‌ها،  مطالبی فراتر از سطح کتاب درسی با نام «بیش‌تر بدانیم» ارائه شده است.

حجم مناسب و جامع بودن این کتاب برای دانش‌آموزان هیجان‌انگیز است. ساختار آموزش سریع این مجموعه به‌گونه‌ای طراحی شده است که کار دبیر را در انتقال مفاهیم ریاضی به دانش‌آموزان، ساده و آسان‌تر می‌کند. در ضمن توجه داشته باشید که نام «فست‌بوک» به خاطر ساختار آموزشی سریع کتاب است، نه حجم و تعداد صفحات آن.

امید است این مجموعه مورد استقبال دبیران فرهیخته، دانش‌آموزان عزیز و اولیای گرامی قرار گیرد.

راه های ارتباطی

66971970 66971804 021-66175053
پشتیبانی نرم افزار داخلی 1
واحد فروش و حسابداری داخلی 2 و 3
مدیریت و جذب کتاب فروشی ها داخلی 4 یا خط مستقیم 66972478
ارسال فکس داخلی 5

آدرس: تهران میدان انقلاب روبروی درب اصلی دانشگاه تهران، خیابان فخررازی، خیابان وحید نظری، بین فخر رازی و 12 فروردین کوچه فرزانه پلاک 10

سامانه دریافت و ارسال پیامک:30005364000536

Lohebartar@gmail.com