کتاب ها

تصویر جلد نام دانلود قیمت به ریال ویژگی ها
32 استان لوح برتر معروف به ربات باهوش ششم - به همراه نرم افزار آزمون ساز رایگان نیم نگاه 1,800,0001,620,000

چاپ سی و یکم  کتاب پر فروش  و بی نظیر 32 استان لوح برتر ششم به هفتم معروف به ربات باهوش ششم انتشارات لوح برتر

سوالات طبقه بندی شده و درس به درس آزمون های ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی پنج سال اخیر با پاسخ های کاملاً تشریحی به همراه نرم افزار آزمون ساز فوق پیشرفته ربات باهوش ششم به صورت کاملاً رایگان

کار و تمرین ریاضی هفتم نیم نگاه 1,300,0001,040,000

این مجموعه برادر دوقلوی کتاب جیبی فست بوک ریاضی هفتم است. به عبارت بهتر، انتشارات لوح برتر دو کتاب را در قالب یک بسته آموزشی هفتم ارائه کرده است. کتابی که اکنون در اختیار دارید کار و تمرین ریاضی هفتم نام دارد و با هدف افزایش مهارت حل تمرین و تثبیت یادگیری مفاهیم ریاضی طراحی شده است. هر فصل به بخش‌هایی تقسیم شده و برای هر بخش، انواع سوالات صحیح-غلط، جای خالی، جورکردنی، چهارگزینه‌ای (تستی) و تشریحی از ساده به دشوار طراحی شده است. در پایان هر فصل دو آزمون تشریحی با بارم 20 نمره‌ای قرار گرفته تا به ارزیابی آموخته‌های دانش‌آموزان بپردازد. یکی از این آزمون‌ها دارای پاسخ تشریحی است تا دانش‌آموزان بتوانند برگه امتحانی خود را تصحیح کنند. دبیران گرامی هم می‌توانند از این آزمون‌ها برای امتحانات کلاسی استفاده کنند.

بوک آزمون علوم تجربی نهم نیم نگاه 1,100,000990,000

کتابی که پیش رو دارید در 15 فصل منطبق با کتاب درسی علوم تجربی پایه نهم، با محوریت سوالات پرتکرار امتحانات ترم دوم 32 استان کل کشور گردآوری و طبقه بندی شده است.
این مجموعه شامل انواع نمونه سوالات (کامل کردنی، تشریحی، تستی، صحیح - غلط و ...) می باشد. در پاسخهای تشریحی تلاش شده است تا به نکات اصلی کتاب درسی به طور کامل توجه شود و با ارائه توضیحات و مثالهای ساده و قابل فهم یادگیری دانشآموزان تعمیق پیدا کند.
این کتاب با سوالات متنوعی که دارد، منبعی مناسب و بینظیر برای درک عمیق مفاهیم علوم تجربی، تثبیت یادگیری و آمادگی برای شرکت در آزمونهای شفاهی، میانترم، پایانترم اول و هماهنگ استانی خردادماه میباشد.

فست بوک ریاضی پایه یازدهم رشته تجربی- آموزش سریع، آسان و کامل نیم نگاه 1,660,0001,494,000

با استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان عزیز از فست‌بوک­های ریاضی هفتم، هشتم، نهم، دهم و حسابان (1) و درخواست بسیاری از دبیران فرهیخته متوسطة دوم، با عنایت پروردگار و همت گروه مؤلفان توانستیم مجموعة حاضر را با نام «فست‌بوک ریاضی ‌(2)» رشتة علوم‌تجربی با رویکرد آموزشی، یک صفحه آموزش و تمرین، یک صفحه مثال و پاسخ، طراحی و تدوین کنیم.

برای آشنایی بیش­تر شما عزیزان با این مجموعه، برخی از ویژگی­­های اصلی آن را با هم مرور می‌کنیم:

1- کتاب حاضر کلیة مباحث کتاب درسی جدید پایة یازدهم رشتة علوم تجربی را دربرمی‌گیرد. مؤلفان این مجموعه تمام تلاش خود را به‌کار برده‌اند تا همة نکات کلیدی درس‌ها و تمرین‌های کتاب درسی را آموزش دهند.

2- سعی‌کرده­ایم با زبانی ساده و روان، تمام مفاهیم کتاب درسی را آموزش دهیم. به‌طورکلی ساختار این کتاب به‌گونه­ای است که صفحات زوج به آموزش و تمرین و صفحات فرد به حل مثال اختصاص داده شده است.

3ـ هر فصل به چند درس تقسیم شده و ابتدا بخش آموزش و سپس سؤالات تشریحی آن درس با پاسخ کاملاً   تشریحی و آموزشی ارائه شده است.

4- در پایان هر درس بخشی با نام «کاربرگ تمرینی دانش‌آموز» گنجانده شده است که کار دبیر را در ارائه تمرین‌های هدف‌دار برای تکلیف در منزل راحت می‌کند. پاسخ این بخش از طریق سایت و کانال تلگرام انتشارات در اختیار دبیران قرار خواهد گرفت.

5ـ در پایان هر فصل تعدادی تست شناسنامه‌دار «کنکور و تألیفی» با پاسخ‌های کاملاً تشریحی و آموزشی مطابق با کتاب درسی ارائه شده است.

6- آزمون­های تشریحی 20 نمره­ای ویژة نیم­سال اول در پایان فصل چهارم و آزمون پایان سال  در انتهای کتاب تکمیل کنندة  این مجموعه است که این آزمون‌ها دارای پاسخ تشریحی نیز می‌باشند.

7- برای دانش‌آموزان مستعدتر، در پایان برخی از فصل‌ها،  مطالبی فراتر از سطح کتاب درسی با نام «بیش‌تر بدانیم» ارائه شده است.

حجم مناسب و جامع بودن این کتاب برای دانش‌آموزان هیجان‌انگیز است. ساختار آموزش سریع این مجموعه به‌گونه‌ای طراحی شده است که کار دبیر را در انتقال مفاهیم ریاضی به دانش‌آموزان، ساده و آسان‌تر می‌کند. در ضمن توجه داشته باشید که نام «فست‌بوک» به خاطر ساختار آموزشی سریع کتاب است، نه حجم و تعداد صفحات آن.

امید است این مجموعه مورد استقبال دبیران فرهیخته، دانش‌آموزان عزیز و اولیای گرامی قرار گیرد.

فست بوک ریاضی نهم-آموزش سریع، آسان و کامل نیم نگاه 400,000360,000

ویژگی اصلی این کتاب آن است که اولاً تمام مباحث کتاب درسی پایه نهم را مطابق کتاب جدیدالتألیف دربرمی‌گیرد وثانیاً با زبانی ساده، تمام مفاهیم ریاضی نهم را آموزش می‌دهد.

به طور کلی صفحات زوج به آموزش و صفحات فرد به حل مثال، اختصاص داده شده است.

قابلیت حمل آسان و جامع بودن این کتاب برای دانش‌آموزان هیجان‌انگیز است و کار دبیران گرامی با استفاده از این مجموعه، در انتقال مفاهیم ریاضی به دانش‌آموزان، بسیار ساده و آسان خواهد شد.

در پایان هر فصل برای دانش‌آموزان مستعدتر، مطالبی فراتر از سطح کتاب درسی با نام «بیش‌تر بدانیم» ارایه شده است.

نکات طلایی برای والدین نیم نگاه 300,000240,000
فست بوک ریاضی دهم ویژه رشته های تجربی و ریاضی - آموزش سریع، آسان و کامل نیم نگاه 1,290,0001,161,000

آموزش سریع و آسان و نکته به نکته ریاضی رشته های تجربی و ریاضی پایه دهم / در این کتاب تمام مفاهیم ریاضی دهم با زبانی ساده و به طور کامل توضیح داده شده و در صفحه مقابل آن مثال و تمرین هایی حل شده تا دانش آموز به طور کامل مفاهیم درسی را بیاموزد. این کتاب در نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در اردیبهشت 1396 رونمایی شد اما در همین مدت کوتاه با استقبال بی نظیر دانش آموزان و دبیران مواجه گردید.

فست بوک ریاضی هشتم - آموزش سریع، آسان و کامل نیم نگاه 500,000450,000

ویژگی اصلی این کتاب آن است که اولاً تمام مباحث کتاب درسی پایه هشتم را مطابق کتاب جدیدالتألیف دربرمی‌گیرد وثانیاً با زبانی ساده، تمام مفاهیم ریاضی هشتم را آموزش می‌دهد. به طور کلی صفحات زوج به آموزش و صفحات فرد به حل مثال، اختصاص داده شده است.
قابلیت حمل آسان و جامع بودن این کتاب برای دانش‌آموزان هیجان‌انگیز است و کار دبیران گرامی با استفاده از این مجموعه، در انتقال مفاهیم ریاضی به دانش‌آموزان، بسیار ساده و آسان خواهد شد.
در پایان هر فصل برای دانش‌آموزان مستعدتر، مطالبی فراتر از سطح کتاب درسی با نام «بیش‌تر بدانیم» ارایه شده است.

فست بوک حسابان (1) پایه یازدهم نیم نگاه 880,000792,000

با استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان عزیز از فست‌بوک­های ریاضی هفتم، هشتم، نهم و دهم و درخواست بسیاری از دبیران فرهیخته متوسطة دوم، با عنایت پروردگار و همت گروه مؤلفان توانستیم مجموعة حاضر را با نام «فست‌بوک حسابان (1)» پایة یازدهم با رویکرد آموزشی، یک صفحه آموزش و تمرین، یک صفحه مثال و پاسخ، طراحی و تدوین کنیم.

برای آشنایی بیش­تر شما عزیزان با این مجموعه، برخی از ویژگی­­های اصلی آن را با هم مرور می‌کنیم:

1- کتاب حاضر کلیة مباحث کتاب درسی پایة یازدهم رشتة ریاضی را مطابق کتاب جدیدالتألیف دربرمی‌گیرد. مؤلفان این مجموعه تمام تلاش خود را به‌کار برده‌اند تا همة نکات کلیدی درس‌ها و تمرین‌های کتاب درسی را آموزش دهند.

2- سعی کرده­ایم با زبانی ساده و روان، تمام مفاهیم درسی را آموزش دهیم. به‌طورکلی ساختار این کتاب به‌گونه­ای است که صفحات زوج به آموزش و تمرین و صفحات فرد به حل مثال اختصاص داده شده است.

3ـ هر فصل به چند درس تقسیم شده است و در  ابتدا،  بخش آموزش و سپس سؤالات تشریحی آن درس با پاسخ کاملاً  تشریحی و آموزشی ارائه شده است.

4ـ در پایان هر فصل تعدادی تست کنکور و تألیفی با پاسخ‌های کاملاً تشریحی و آموزشی مطابق با کتاب درسی ارائه شده است.

5- آزمون­های تشریحی 20 نمره­ای ویژة نیم­سال اول در پایان فصل سوم و آزمون پایان سال  در انتهای کتاب تکمیل کنندة  این مجموعه است.

6- برای دانش‌آموزان مستعدتر، در پایان برخی از فصل‌ها،  مطالبی فراتر از سطح کتاب درسی با نام «بیش‌تر بدانیم» ارائه شده است.

 7- برای حل تست‌های بیش‌تر به کتاب «تست فست‌بوک حسابان (1)» مراجعه کنید.

حجم مناسب و جامع بودن این کتاب برای دانش‌آموزان بسیار هیجان‌انگیز است. ساختار آموزش سریع این مجموعه به‌گونه­ای طراحی شده است که کار دبیر را در انتقال مفاهیم ریاضی به دانش‌آموزان، ساده و آسان‌تر می‌کند.

در ضمن توجه داشته باشید که نام «فست‌بوک» به‌خاطر ساختار آموزشی سریع کتاب است نه حجم و تعداد صفحات آن.

 امید است این مجموعه مورد استقبال دبیران فرهیخته، دانش‌آموزان عزیز و اولیای گرامی قرار گیرد.

 

نگرشی نو در تفکر استراتژیک نیم نگاه 670,000603,000

این کتاب در هشت فصل به راهکاری عملی تفکر استراتژیک در حوزه مدیریت به عنوان یک برگ برنده در عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی می پردازد.

1- مفهوم استراتژی در سازمان 2- برنامه‌ریزی استراتژیک و تنوع آن در سازمان‌های مختلف3-مدیریت استراتژیک 4- مدل‌های تدوین استراتژیک 5- تفکر استراتژیک 6- ارتباط بین استراتژی‌های رقابتی و ساختار سازمانی 7- اقیانوس آبی، استراتژی رقابت در بازار بی رقیب 8- کارت امتیازی متوازن

آرایه های ادبی دهم، یازدهم و دوازدهم کلیه رشته ها نیم نگاه 700,000490,000

آموزش مفهومی تمامی آرایه های ادبی

حل نمونه سوالات تشریحی و تستی متنوع

بررسی کنکور های سراسری 1386 تا کنون

جمع آوری و دسته بندی تمام آرایه های ادبی در یک مجموعه

قابل استفاده برای دانش آموزان پایه های اول تا چهارم تمامی رشته ها

کاربافی؛ هنر کیلان قدیم نیم نگاه 1,100,000990,000

هدف این مجموعه معرفی یکی از صنایع دستی مهم شهر کیلان از توابع دماوند به نام «کاربافی» است. تلاش کرده‌ایم با معرفی استادکاران معروف و توانمندِ هنر کاربافی و تولیدات آن‌ها، از فراموشی و انقراض این صنعت دستی جلوگیری کنیم. متأسفانه تاکنون مطالعه و بررسی جامعی در مورد هنرکاربافی کیلان انجام نشده است.

در این کتاب مطالب مفیدی در زمینۀ بافندگی و تاریخچۀ آن در کیلان، اصول بافت، انواع الیاف و بافت، رنگ‌ آمیزی نخ‌ها، اجزای دستگاه‌های بافندگی، شیوه‌های بافت، انواع نقش و نگارها و تنوع محصولات کاربافی ارائه شده است. امیدواریم با انتشار این کتاب نقش مؤثری در رونق تولیدات «کاربافی» در سطح این شهرستان ایفا کنیم و توجه مسئولان و دست‌اندرکاران حوزه صنایع دستی را به این هنر قدیمی، ظریف، زیبا و کاربردی جلب نموده تا از این طریق زمینۀ افزایش تولیدِ محصولات در این حوزه فراهم شود.

32 استان نهم لوح برتر- آزمون های جامع نمونه دولتی جلد اول- به همراه نرم افزار آزمون ساز رایگان نیم نگاه 1,840,0001,656,000
هوش برتر ششم- جدید- ویژه آزمون تیزهوشان پایه ششم- به همراه نرم افزار آزمون ساز رایگان نیم نگاه 1,980,0001,782,000

تغییرات آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه‌ی ششم و حذف سؤالات درسی از این آزمون در سال گذشته، باعث سر درگمی دانش‌آموزان، معلمان و والدین برای پیدا کردن یک منبع آموزشی مناسب شد، این موضوع باعث شد تا تمام نگاه‌ها به کتاب هوش‌برتر ششم انتشارات لوح‌ برتر جلب شود.

چاپ جدید کتابِ هوش برتر ششم، در واقع چاپِ هفتم این کتاب، با تغییرات اساسی و تقویت محتوا هستش. به جرأت می‌تونیم بگیم، این مجموعه کامل­ترین و جامع­ترین کتاب برای آزمون تیزهوشان پایه‌ی ششمه.

این بسته­ی آموزشی از یک جلد کتاب و یک نرم­افزار آزمون­ساز فوق­پیشرفته­ی رایگان تشکیل شده. هوش برتر ششم شامل شش بخشه و هر بخش از چند مبحث تشکیل شده.

در ابتدای هر مبحث، آموزش و درسنامه به همراه چند مثال ارائه شده و سپس انواع تست‌های آموزشی و هدف‌دار با پاسخ تشریحی اومده.

بخش اول : هوش، ابزارهای اندازه‌گیری آن و تکنیک های تست‌زنی

1- هوش و انواع آن             2- معروف‌ترین آزمون‌های هوش         

3- تکنیک‌ها و مهارت‌های تست‌زنی

بخش دوم : هوش و استعداد کلامی

1- تناسب واژگان               2- نظم و دنباله منطقی کلمات          

3- تکمیل متن و جمله         4- درک و تحلیل متن         

بخش سوم : خلاقیت و هوش ریاضی

1- الگوها و رابطه‌ی اعداد                 2- جهت‌یابی و آرایش قرارگرفتن         

3- تجسم سه‌بعدی                         4- شمارش شکل‌ها

5- تعادل، جهت چرخش و ظروف مرتبط     6- معما‌ها و استدلال منطقی

بخش چهارم : هوش و استعداد تحلیلی

1- دنباله­ی تصاویر                2- تکمیل جدول­ها و شکل­ها           

3- اجزا و روابط تصاویر        4- تکمیل پازل­ها  

5- موقعیت نقاط                6- تصویر در آینه              

7- تصویر در آب                8- برش و سوراخ کردن کاغذ تاشده

9- تاکردن کاغذ شفاف                     10- گسترده‌ی شکل­های فضایی

بخش پنجم : آزمون­های سرعت و دقّت (پنج دوره آزمون 50 سوالی با پاسخ)

بخش ششم : آزمون­های جامع تیزهوشان پایه‌های ششم و نهم (آزمون‌های استعدادتحلیلی تیزهوشان ششم و نهم از 95 تا کنون)

این کتاب به قدری کامله که برای 15 سوال اول آزمون تیزهوشان نهم هم قابل استفاده‌اس. همچنین دانش‌آموزان پایه‌ی پنجم هم می‌تونن ازش استفاده کنن.

همانطور که گفتیم، این مجموعه دارای یک نرم‌افزار آزمون‌ساز فوق پیشرفته‌ی رایگان نیز می‌باشد. برگزاری انواع آزمون‌های جامع و مبحثی، صدور آنی کارنامه، امکان تحلیل آزمون و مشاهده‌ی انواع نمودارهای پیشرفت عملکرد از ویژگی‌های ممتاز این مجموعه است.

امیدوارم که با استفاده از این بسته‌ی آموزشی کامل و بی‌نظیر، یکی از پذیرفته‌شدگان مدارس تیزهوشان باشید. در پایان از شما عزیزان درخواست می‌کنیم که با نظرات و پیشنهادات خود، ما را در بهبود کیفیت محصولات آموزشی و کمک‌آموزشی یاری کنید.

 

تلفن‌های تماس:  66972478      66971804      66971970      66175053-021

سایت:  Lohebartar.ir               پست الکترونیکی:Lohebartar@gmail.com

کانال تلگرام:@Lohebartarpub

ایکیوسان هشتم-تیزهوشان و نمونه دولتی جامع هشتم- به همراه نرم افزار آزمون ساز رایگان نیم نگاه 2,200,0001,980,000

این کتاب شامل کامل ترین منبع برای آمادگی ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه هشتم است. سوالات طبقه بندی تمامی دروس با پاسخ‌های کاملاً تشریحی  از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این کتاب پرفروش است.

ویژگی‌های مهم ایکیوسان هشتم:

 1- ارائه سوالات طبقه‌­بندیشده تیزهوشان و نمونه‌دولتی 23 سال گذشته مطابق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی با پاسخ‌های کاملاً تشریحی (از سال تحصیلی 72-1371 تا کنون)

2- نرم‌افزار آزمون‌ساز فوق­ پیشرفته رایگان با قابلیت برگزاری بی‌­نهایت آزمون صدور آنی کارنامه، تحلیل آزمون، نمودار پیشرفت تحصیلی و ...

3- آموزش تکنیک­‌های تست‌زنی و امکان اجرای عملی آن‌ها در نرم‌افزار

دوازده گام در بازاریابی موفق بیمه نیم نگاه 500,000450,000

در بسیاری از همایش‌ها و سخنرانی‌ها با محتوای این موضوعات شرکت می‌کردم. مقالات و کتاب‌های در این زمینه را مطالعه می‌کردم. از کارشناسان مختلف در این موارد سؤال می‌کردم و سعی بر اتصال تکه‌های پازل‌های موجود نبودم و پاسخ سؤالات برای نتیجه‌گیری و جمع‌بندی می‌نمودم، اما متأسفانه نتوانستم باهمه این پی گیری‌ها تصویر پازل کامل و تکمیل‌شده را بسازم.  

تمرکز خود را بر روی حرفه بیمه‌گری گذاشتم، شغلی که بیشترین ممارست را داشتم.  بازهم از خود پرسیدم چرا اگر شرکت‌های بیمه در کشورهای توسعه‌یافته و صنعتی توانسته بودند به میلیاردها، میلیارد دلارفروش بیمه دست یابند و با پرداخت میزان بالای خسارت سالانه سودآور باشند.

رمز موفقیت آن‌ها چه بوده و علت موفقیت نبودن شرکت‌های بیمه ما چیست؟

مطالعات به من می‌گفت برای یافتن پاسخ واقعی باید موضوع  از منظر رویکرد  سیستمی بررسی شود.

اقتصاد ملی کشورمان به‌عنوان عامل اصلی و برون سیستمی و صنعت بیمه بازرگانی به‌عنوان عامل فرعی و درون سیستمی تفکیک و دقیقاً مطالعه شوند. در مطالعات از نمودار SWOT لازم بود کمک گرفته شود.

 نقاط قدرت و فرصت‌ها و موانع و تهدیدهای محیط ملی و بین‌المللی پیش روی صنعت بیمه ازجمله عوامل اصلی رشد یا عدم رشد این صنعت و کلیه بخش‌های اقتصادی و صنایع مختلف  محسوب می‌شوند.

اما ازنظر نگارنده صنعت و بازار بیمه در ایران برای رفع  تهدیدها و فراهم نمودن فرصت‌ها می‌بایست به‌طورجدی و مصمم اقدام به تحول و دگرگونی در درون خود بزند تا بتواند ضمن انطباق خویش با شرایط بیرونی به طریق اقتضایی، به‌طوری از استحکام و توانمندی برخوردار گردد که ضمن کاهش اثرپذیری عوامل برون سیستمی، الگوی توسعه و رشد سایر سیستمهای اقتصادی و بخش‌های کشور باشد.

مطالعات چندساله به‌تدریج سردرگمی ناشی از عدم درک مفاهیم مدیریتی و علل تحولات آن‌ها و تأثیرگذاری این دگرگونی‌های رویکردی در عملیات اجرایی و تفاوت بین سبک‌های مختلف مدیریتی را هویدا می‌ساخت.

اصول حرفه‌ای برای موفقیت در صنعت بیمه نیم نگاه 880,000792,000

امروزه علم بازاریابی در شرکت‌های انتفاعی و غیرانتفاعی تبدیل به اصلی‌ترین دانش موردنیاز مدیران بنگاه‌های اقتصادی، اعم از شرکت‌های صنعتی،  بازرگانی، خدماتی و کشاورزی مکانیزه و غیره شده است.

دانش بازاریابی از زمان ایده یابی تأسیس واحدهای اقتصادی و محصول تا زمانی که مشتریان از محصولات تولیدی و خریداری‌شده از بنگاه‌ها استفاده کرده‌اند و رضایت یا عدم رضایت خودشان را اعلام کرده‌اند در سراسر فرآیند کار را در برمی‌گیرد.  

بازاریابی علم نوین در دنیای کسب‌وکار محسوب می‌شود و موفقیت یا عدم موفقیت شرکت‌ها به تسلط مدیران و کارشناسان آنان بستگی دارد.

فیلیپ کاتلر استاد مسلم علم بازاریابی معتقد است که اهمیت دانش بازاریابی در شرکت‌های بزرگ صنعتی و خدماتی به‌اندازه‌ای هست که دریکی از پست‌های معاونت مدیرعامل آن‌ها ، بازاریابی قرار دارد.

زیرا بازاریابی بر اساس ذات فعالیت خود با همه قسمت­های شرکت‌ها برای انجام درست و دقیق مراحل کار در بخش‌های خرید مواد اولیه،  انبارهای مواد قبل از تولید و کالاهای آماده برای فروش، بخش­های پشتیبانی، سفارش‌ها، امور قراردادها، فروش، حمل‌ونقل، آموزش، مدیریت ارتباط با مشتریان، تبلیغات و روابط عمومی و. . . تقریباً کلیه بخش‌های یک سازمان صنعتی و بازرگانی در ارتباط است و نقشی هماهنگ‌کننده و سازمان دهنده را ایفا می­کند.

درآمیخته محصولات در رویکرد بازاریابی سنتی بخش تولید و عرضه کالاها به چهار عامل، محصول،  قیمت،  توزیع،  پیشبرد فروش اهمیت داده می‌شد لیکن در رویکرد عرضه محصولات خدماتی و مکتب مدیریت استراتژیک سه عامل دیگر شامل، مشتریان، رشد و یادگیری، شواهد فیزیکی نیز به چهار عامل پیشین اضافه گردید و فرآیند بازاریابی به هفت عامل افزایش‌یافته است.

بدین ترتیب در هر صنعت و خصوصاً در صنعت بیمه‌های بازرگانی،  ضرورت تسلط مدیران ارشد و کارشناسان دوایر فنی به دانش بازاریابی غیرقابل‌اجتناب گشته است.  مجموعه یادداشت‌های نویسنده در خصوص بازاریابی در بخش خدمات و بازار بیمه در این کتاب گردآوری و چاپ و در اختیار علاقه‌مندان قرارگرفته است

مطالعات ریسک کارآفرینی در جوامع محلی نیم نگاه 740,000666,000

این مجموعه در ده فصل به بررسی میزان خطرپذیری فعالیت در حوزۀ کارآفرینی و گردشگری در مناطق محلی ایران می‌پردازد. برای این منظور شهر «کیلان» از توابع شهرستان دماوند به عنوان پایلوت مطالعاتی برای کارگروه کارآفرینی و گردشگری انتخاب و مورد بررسی قرار گرفته‌است.

چگونگی شکل‌گیری کارآفرینی و گردشگری در ایران، اهمیت شکل‌گیری فضاهای کسب و کار نوین در جوامع محلی، بررسی خطرات کارآفرینی و گردشگری از نگاه کارشناسان، اصول اساسی شکل‌گیری اکوسیستم‌های کسب و کار و گردشگری، بررسی علل نوسان تولید برخی کالاهای سنتی، مطالعه و بررسی اکوسیستم کسب و کار به روش SWOT، بررسی و تحلیل نقاط ضعف و قوت منطقه مطالعاتی و تهدیدات مربوط به آن و همچنین تحلیل و بررسی فرصت‌ها در این منطقه از مواردی است که در این کتاب به آن‌ها پرداخته شده است

کار و تمرین + 500 تست ریاضی چهارم نیم نگاه 990,000
خان هفتم ریاضی نیم نگاه 1,250,0001,000,000

خان هفتم ریاضی آموزش نکات طلایی تیزهوشانی و المپیادی به تفکیک هر درس

آموزش نحوه حل سوالات و تمرین‌های تستی و تشریحی آزمون‌های بین المللی کانگور، تیزهوشان، نمونه‌دولتی و مسابقات علمی مختلف و تمرین های فراتر از سطح کتاب درسی. این کتاب ویژه‌ی دانش‌آموزان مستعد و علاقه‌مند به شرکت در المپیادهای علمی و آزمون‌ مدارس تیزهوشان و نمونه‌دولتی است. هر فصل با یک آزمون آغازین که شامل پرسش‌هایی در حد کتاب درسی است، آغاز می‌شود. در صورتی که دانش‌آموز توانایی پاسخ‌گویی به بیش‌تر سؤالات این آزمون را داشته باشد، می‌توان گفت که آمادگی لازم برای مطالعه‌ی بخش‌های بعدی را دارد. بخش بعدی هر فصل، آموزش نکات طلایی و المپیادی است. در این قسمت سعی شده‌است تا روش‌ها و تکنیک‌های پاسخ‌گویی به این نوع سؤالات با حل مثال‌های متنوع و متفاوت آموزش داده شود. یکی دیگر از ویژگی‌ها و بخش‌های برجسته این مجموعه سؤالات تشریحی هر فصل است. دانش‌آموز پس از مطالعه و بررسی مثال‌های ارائه شده، با حل تمرین‌های تشریحی به تعمیق و تثبیت یادگیری مفاهیم ریاضی در ذهن خود می‌پردازد. سؤالات چند گزینه‌ای (تستی) مسابقاتِ بین المللی کانگورو، المپیادهای علمی ریاضی، آزمون‌های ورودی مدارس تیزهوشان و نمونه‌دولتی از امتیازات دیگر این کتاب به شمار می‌رود. پاسخ‌گویی به این نوع سؤالات باعث افزایش مهارت تست‌زنی و سرعت عمل دانش‌آموز می‌شود. دانش‌آموزان می‌توانند به منظور بررسی پاسخ‌های خود، از کلید آزمون آغازین و سوالات تستی که در پایان هر فصل قرار دارد، استفاده کنند

هوش برتر نهم -کامل ترین بانک سوالات هوش، استعداد تحلیلی و خلاقیت نهم نیم نگاه 1,960,0001,764,000

با تغییرات آزمون ورودی مدارس تیزهوشان پایه‌ی نهم و اختصاص 50 سوال از 100 سوال آزمون به سوالات هوش، استعداد تحلیلی و خلاقیت انتشارات لوح برتر کتاب جدید هوش برتر نهم را منتشر کرد.

 این کتاب، با تغییرات اساسی و تقویت محتوا هستش. به جرأت می‌تونیم بگیم، این مجموعه کامل­ترین و جامع­ترین کتاب برای آزمون تیزهوشان پایه‌ی نهمه.

این بستهآموزشی از یک جلد کتاب و یک نرم ­افزار آزمون­ ساز فوق­ پیشرفتۀ رایگان تشکیل شده. هوش برتر نهم شامل شش بخشه و هر بخش از چند مبحث تشکیل شده.

در ابتدای هر مبحث، آموزش و درسنامه به همراه چند مثال ارائه شده و سپس انواع تست‌های آموزشی و هدف‌دار با پاسخ تشریحی اومده.

بخش اول : هوش، ابزارهای اندازه‌گیری آن و تکنیک های تست‌زنی

1- هوش و انواع آن             2- معروف‌ترین آزمون‌های هوش         

3- تکنیک‌ها و مهارت‌های تست‌زنی

بخش دوم : هوش و استعداد کلامی

1- تناسب واژگان               2- نظم و دنباله منطقی کلمات          

3- تکمیل متن و جمله         4- درک و تحلیل متن         

بخش سوم : خلاقیت و هوش ریاضی

1- الگوها و رابطه‌ی اعداد                 2- جهت‌یابی و آرایش قرارگرفتن         

3- تجسم سه‌بعدی                         4- شمارش شکل‌ها

5- تعادل، جهت چرخش و ظروف مرتبط     6- معما‌ها و استدلال منطقی

بخش چهارم : هوش و استعداد تحلیلی

1- دنباله­ی تصاویر                2- تکمیل جدول­ها و شکل­ها           

3- اجزا و روابط تصاویر        4- تکمیل پازل­ها  

5- موقعیت نقاط                6- تصویر در آینه              

7- تصویر در آب                8- برش و سوراخ کردن کاغذ تاشده

9- تاکردن کاغذ شفاف                     10- گسترده‌ی شکل­های فضایی

بخش پنجم : آزمون­های سرعت و دقّت (پنج دوره آزمون 50 سوالی با پاسخ)

بخش ششم : آزمون­های جامع تیزهوشان پایه‌های ششم و نهم (آزمون‌های استعدادتحلیلی تیزهوشان ششم و نهم از 95 تا کنون)

همانطور که گفتیم، این مجموعه دارای یک نرم‌افزار آزمون‌ساز فوق پیشرفته‌ی رایگان نیز می‌باشد. برگزاری انواع آزمون‌های جامع و مبحثی، صدور آنی کارنامه، امکان تحلیل آزمون و مشاهده‌ی انواع نمودارهای پیشرفت عملکرد از ویژگی‌های ممتاز این مجموعه است.

امیدوارم که با استفاده از این بسته‌ی آموزشی کامل و بی‌نظیر، یکی از پذیرفته‌شدگان مدارس تیزهوشان باشید. در پایان از شما عزیزان درخواست می‌کنیم که با نظرات و پیشنهادات خود، ما را در بهبود کیفیت محصولات آموزشی و کمک‌آموزشی یاری کنید.

 

تلفن‌های تماس:  66972478      66971804      66971970      66175053-021

سایت:  Lohebartar.ir               پست الکترونیکی:Lohebartar@gmail.com

کانال تلگرام:@Lohebartarpub

بررسی و تحلیل ترجمه انگلیسی سوره مبارکه یاسین نیم نگاه 430,000387,000

کتاب حاضر در پنج فصل، نظریه‌ی «دگرسانی فن لوون زوارت» و «رویکرد طبیعی نایدا» در ترجمه‌ی فارسی به انگلیسی قرآن کریم تحلیل شده است. براساس یافته‌ها، رابطه‌ای میان نظریه‌ی «دگرسانی زوارت» و «رویکرد طبیعی بودن ترجمه نایدا» وجود ندارد. این کتاب می‌تواند برای مترجمان حرفه-ای، دانشجویان و آموزگاران ترجمه  در بعد نظری و عملی مفید باشد.

کاربرد آمار در تحلیل داده‌های پژوهشی نیم نگاه 740,000666,000
راهنمای عملی مشاوران مدارس نیم نگاه 300,000270,000
بازی های رایانه‌ای آموزشی نیم نگاه 170,000153,000
باور "محال بودن" را عوض کن نیم نگاه 230,000207,000
تیزهوشان و نمونه دولتی جامع نهم- ایکیوسان نهم 1401 - به همراه سامانه آزمون ساز رایگان نیم نگاه 2,250,0002,025,000

کتاب ایکیوسان نهم یا همان 32 استان نهم انتشارات لوح برتر به همراه نرم افزار آزمون ساز فوق پیشرفته رایگان به جرات کامل ترین منبع برای آمادگی ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه نهم است. سوالات طبقه بندی تیزهوشان و نمونه دولتی سال های گذشته در تمامی دروس با پاسخ های کاملاً تشریحی و آخرین آزمون های جامع تیزهوشان سال های گذشته و آزمون های جامع نمونه دولتی 32 استان کشور از بخش های اصلی این مجموعه منحصر به فرد است

ویژگی مهم ایکیوسان نهم:

1-علاوه بر کتاب این مجموعه دارای یک نرم افزار آزمون‌ساز فوق­ پیشرفته رایگان با قابلیت برگزاری بی­نهایت آزمون با صدور آنی کارنامه، تحلیل آزمون، نمودار پیشرفت تحصیلی و ... می باشد.

این نرم افزار آزمون ساز هم دارای نسخه ویندوز برای کامپیوتر و هم دارای نسخه اندروید برای گوشی های موبایل و تبلت می باشد که باید از سایت دانلود شود و با استفاده از سریال اختصاصی رایگانی که انتهای کتاب است فعال شود

2- ارائه سوالات طبقه­ بندی شده برتر و با کیفیت تیزهوشان، نمونه‌دولتی، المپیاد، پیشرفت تحصیلی سمپاد و مسابقات علمی 23 سال گذشته مطابق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی با پاسخ‌های کاملاً تشریحی که برای آزمون تیزهوشان و نمونه‌دولتی کاربرد دارند.

3- آزمون­ های جامع تیزهوشان سال های تحصیلی 1400 ، 1399 ، 1398 ، 1397  و 1396

4-آزمون­ های جامع نمونه ­دولتی 32 استان کل کشور

5- تعیین مبحث درسی و درجه دشواری در مقابل تمامی سوالات

6- آموزش تکنیک ­های تست‌زنی و امکان اجرای عملی آن‌ها در نرم‌افزار هم در مقدمه کتاب و هم در نرم افزار آزمون ساز

 

تکنیک آلایزا نیم نگاه 520,000468,000

تکنیک الایزا از جمله روش‌هایی است که به‌طور گسترده در زمینة تحقیق و تشخیص‌های بالینی به‌کار می‌رود. کارایی، دقت بسیار بالا و حساسیت روش الایزا در زمینة سنجش متابولیت‌ها، جایگاه منحصر به فردی در علوم زیستی به این روش بخشیده است. با توجه به عدم وجود منابع عملی فارسی در زمینة تکنیک الایزا، تلاش کرده‌ایم تا اطلاعات و تجارب موجود در غالب یک مجموعة منظم، تدوین و در دسترس علاقه‌مندان قرار گیرد.

کتاب پیش‌رو حاصل تلاش جمعی از اساتید و دانشجویان دانشگاه‌های علوم‌پزشکی کشور می‌باشد که به بحث در مورد تکنیک آزمایشگاهی الایزا می‌پردازد.

لازم به ذکر است مجموعة پیش‌رو توسط دانشگاه شهید صدوقی یزد مورد بازبینی قرار گرفته و با حمایت‌های مالی این دانشگاه به مرحله چاپ رسیده است.

چراغ جادو ششم- گام به گام ششم لوح برتر- 9 کتاب در یک کتاب نیم نگاه 1,300,000

کتاب + فیلم تدریس + نرم افزار آزمون ساز فوق پیشرفته رایگان

این کتاب به بررسی پرسش ها ، فعالیت ها و تمرین های 9 کتاب درسی بایه ششم می پردازد و پاسخ تمامی آن ها را به صورت تشریحی ارائه می دهد. در ابتدای برخی از دروس ، درسنامه ارائه شده و سوالاتی از متن درس طراحی و پاسخ داده شده است. به جرائت می توان گفت که کتاب چراغ جادو ششم کامل ترین کتاب گام به گام موجود در بازار است چرا که تمام تمرین های دروس اصلی مثل ریاضی توسط یکی از مولفان توانمند انتشارات لوح برتر در قالب فیلم تدریس، بررسی و حل شده و با استفاده از QRcode پشت جلد کتاب قابل دریافت می باشد. علاوه بر این در انتهای کتاب "سریال نرم افزار آزمون ساز" به صورت هدیه و رایگان در اختیار دانش آموزان عزیز قرار گرفته است. با کمک این سریال می توان نرم افزار آزمون ساز ربات باهوش ششم را فعال کرد. برای درسترسی به این نرم افزار کافیست وارد سایت انتشارات لوح برتر به نشانی lohebartar.ir شوید با کلیک بر روی گزینه نرم افزار و سپس نرم افزار ربات باهوش ششم برنامه مذکور را دانلود و بعد از نصب، با سریال انتهای کتاب آن را فعال کنید. نکته جالب توجه این است که لوح برتر برای رضایت بیشتر دانش آموزان عزیز هم نسخه اندروید و هم نسخه ویندوز این برنامه را تولید و در سایت منتشر کرده است.

تیزهوشان و نمونه دولتی جامع هفتم- ایکیوسان هفتم - به همراه نرم افزار آزمون ساز رایگان نیم نگاه 1,850,0001,665,000

این کتاب شامل کامل ترین منبع برای آمادگی ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه هفتم است. سوالات طبقه بندی تمامی دروس با پاسخهای کاملاً تشریحی  از ویژگیهای منحصربهفرد این کتاب پر فروش است.

ویژگی‌های مهم ایکیوسان هفتم:

 1- ارائه سوالات طبقه­بندیشده تیزهوشان و نمونه‌دولتی 23 سال گذشته مطابق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی با پاسخ‌های کاملاً تشریحی   (از سال تحصیلی 72-1371 تا کنون)

2- نرم‌افزار آزمون‌ساز فوق­‌پیشرفته رایگان با قابلیت برگزاری بی‌­نهایت آزمون صدور آنی کارنامه، تحلیل آزمون، نمودار پیشرفت تحصیلی و ...

3- آموزش تکنیک­‌های تست‌زنی و امکان اجرای عملی آن‌ها در نرم‌افزار

بهشت ریاضی هشتم نیم نگاه 1,500,0001,350,000

بهشت رياضي هشتم ، كتابي است با دو كاربرد متفاوت . اين مجموعه هم كتاب كار است و هم آموزش و تمرين . هر فصل با ياد آوري مطالب پيش نياز آغاز مي شود و تمامي مطالب آموزشي ، در قالب نكته و مثال هاي متنوع آموزش داده مي شود. در مرحله ي بعد با ارايه آزمون آغازين، از دانش آموز خواسته مي شود تا ميزان آمادگي خود را براي شروع درس جديد مورد ا رزيابي قرار دهد . درصورت موفقيت در پاسخ گوي به بيش تر سؤالات آزمونِ آغازين، بخش آموزش درس جديد آغاز می شود . آموزش ساده و آسان مفاهيم رياضي در قالب نكات آموزشي و حل انواع تمرین های متنوع باعث مي شود تا دانش آموز به راحتي مفاهيم رياضي را درك كند . در بخش كار و تمرين، حل انواع تمرين هاي تشريحي و تستي به دانش آموز كمك مي كند تا به تثبيت يادگيري خود بپردازد. در پايان هر فصل يك آزمون جامع تشريحي و يك آزمون تستي براي افزايش تسلّط و تمرين بيش تر ارايه شده است. آزمون ميان ترم و پايان ترم اول و دوم ، تكميل كننده ي اين كتاب بي نظير است.

بوک آزمون ریاضی هفتم نیم نگاه 230,000207,000

هدف از آماده سازي  این کتاب دانش آموزان براي شركت در امتحانات مدرسه آماده باشند . اين مجموعه شامل نمونه سؤالات امتحانات پايان فصل و نوبت اول و دوم مي باشد و مي تواند موجب افزايش آمادگي هر چه بيش تر دانش آموزان براي شركت در امتحانات و آزمون هاي مدرسه شود و آن ها را با انواع سؤالات امتحاني آشنا كند. البته اين كتاب كم حجم مي تواند مورد استفاده دبيران گرامي و فرهيخته هم قرار گيرد.

آزمایش های جذاب و کاربردی علوم تجربی هفتم، هشتم ونهم نیم نگاه 610,000549,000

اين مجموعه شامل آزمایش های جذاب و آموزنده اي است كه به دانش آموزان كمك مي كند تا مفاهيم ذهني و انتزاعي را با چشم و ساير اندام هاي حسي خود مشاهده و لمس كنند.  هر يك از آزمایش های اين كتاب از بخش هاي زير تشكيل شده است:

  1.  نام و مشخصات آزمايش
  2.  وسايل مورد نياز
  3. توضيح و تشريح چگونگي انجام آزمايش
  4.  علت آزمايش يا پديده مشاهده شده
  5. نتيجه گيري

اين كتاب به اكثر آزمایش های مهم كتاب هاي علوم تجربي هفتم، هشتم و نهم مي پردازد و به زباني ساده مفاهيم علمي را به دنياي واقعي و محيط اطراف زندگي دانش آموز پيوند مي دهد.

اسمارت نهم - آموزش پیشرفته ریاضی تیزهوشان و نمونه دولتی نهم نیم نگاه 1,540,0001,386,000

کتاب اسمارت نهم با هدف آموزش پیشرفتة ریاضی تیزهوشان و نمونه‌دولتی طراحی و تولید شده‌است. این کتاب دارای سه بخش اصلی زیر است:

1-راههای تقویت یادگیری ریاضی و تکنیک‌های تست‌زنی

2-آموزش و تست فصل‌های هشت‌گانة کتاب درسی و ارائه فصل نهم با نام سؤالات ریاضی و خلاقیت

3-آزمون‌های جامع تکمیلی

هر فصل به چند مبحث تقسیم شده‌است. در هر مبحث سعی شده‌است، نکات مهم و کاربردی با استفاده از مثال‌های آموزشی هدف‌دار و هوشمندانه آموزش داده‌شود. برای هر نکته آموزشی؛ انواع مثال‌های با پاسخ‌های کاملاً تشریحی و آموزشی ارائه شده‌است. شیوة بیان مطالب به‌گونه‌ای انتخاب شده‌است که دانش‌آموز بتواند به‌راحتی با آن ارتباط برقرار کند.

در پایان هر مبحث تعداد قابل توجهی تمرین تشریحی با پاسخ‌نامه آورده شده‌است. بعد از ارائه تمام مباحث یک فصل، تست‌های جامع فصل که همه مباحث آن فصل را پوشش می‌دهد به همراه پاسخ‌های کاملاً تشریحی قرار داده ‌شده‌است. فصل نهم کتاب به سؤالات ریاضی و خلاقیت می‌پردازد تا هیچ هدف آموزشی خود را به نحوه احسن تمام کرده باشد.

در بخش سوم آخرین سؤالات آزمون تیزهوشان و نمونه‌دولتی با پاسخ‌ کاملاً تشریحی ارائه شده است. نرم‌افزار آزمون‌ساز فوق‌پیشرفته رایگان با قابلیت برگزاری انواع آزمون‌های فصل‌به‌فصل، مبحثی و جامع از دیگر ویژگی‌های این بسته آموزشی بی‌نظیر می‌باشد.

لازم به‌ذکر است که کتاب‌های ایکیوسان، هوش‌برتر و اسمارت پایة نهم سه ضلع، مثلث طلایی محصولات آموزشی لوح برتر برای ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه‌دولتی هستند.

فست بوک ریاضی هفتم-آموزش سریع، آسان و کامل نیم نگاه 500,000450,000

ویژگی اصلی این کتاب آن است که اولاً تمام مباحث کتاب درسی پایه هفتم را مطابق کتاب جدیدالتألیف دربرمی‌گیرد وثانیاً با زبانی ساده، تمام مفاهیم ریاضی هفتم را آموزش می‌دهد. به طور کلی صفحات زوج به آموزش و صفحات فرد به حل مثال، اختصاص داده شده است.
قابلیت حمل آسان و جامع بودن این کتاب برای دانش‌آموزان هیجان‌انگیز است و کار دبیران گرامی با استفاده از این مجموعه، در انتقال مفاهیم ریاضی به دانش‌آموزان، بسیار ساده و آسان خواهد شد.

نمونه دولتی و تیزهوشان جامع نهم1400- 32 استان نهم لوح برتر - به همراه نرم افزار آزمون ساز رایگان نیم نگاه 1,840,0001,656,000

مجموعۀ حاضر شامل سؤالات آزمون‌های نمونه‌دولتی کل استان‌های کشور به همراه آزمون کشوری تیزهوشان ورودی سال تحصیلی۱۴۰۰-۱۳۹۹ می‌باشد. این آزمون‌ها به صورت جامع و با پاسخ کاملاً تشریحی و آموزشی ارائه شده است.

این کتاب در واقع یک بستۀ آموزشی (کتاب + نرم‌افزار) ویژه است چرا که هم منبع کاملی است و هم نرم‌افزار رایگان همراه آن، امکان برگزاری بی‌نهایت آزمون را به دانش­آموز می­دهد. این مجموعه از بخش‌های زیر تشکیل شده است.

بخش اول: آموزش تکنیک­های تست­زنی و نکات مشاوره­ای برای افزایش موفقیت در آزمون

بخش دوم: شامل­ آزمون‌های نمونه‌دولتی و تیزهوشان کل استان‌های کشور با پاسخ کاملاً تشریحی و آموزشی

برخی از ویژگی‌های متفاوت کتاب 32 استان لوح برتر به شرح زیر است:

  1. شناسنامۀ دقیق هر سؤال، در سمت چپ آن‌، در داخل پرانتز  نوشته­ شده است. مثالِ درس ریاضی: (نهم، توان و ریشه، توان)
  2. درجة دشواری تمامی سؤالات با آیکون‌های ویژه‌ای در پاسخنامه در سه سطح؛ آسان، متوسط و دشوار مشخص شده است.
  3. یک نرم­افزار آزمون­ساز فوق پیشرفتۀ رایگان در دو نسخۀ ویندوز و اندروید در اختیار دانش‌آموزان قرار می‌دهد.
راه های ارتباطی

66971970 66971804 021-66175053
پشتیبانی نرم افزار داخلی 1
واحد فروش و حسابداری داخلی 2 و 3
مدیریت و جذب کتاب فروشی ها داخلی 4 یا خط مستقیم 66972478
ارسال فکس داخلی 5

آدرس: تهران میدان انقلاب خیابان وحید نظری بین خیابان 12 فروردین و فخر رازی کوچه فرزانه پلاک 10 طبقه 4

سامانه دریافت و ارسال پیامک:30005364000536

Lohebartar@gmail.com