کتاب ها

تصویر جلد نام دانلود قیمت به ریال ویژگی ها
بوک آزمون علوم تجربی نهم نیم نگاه 2,180,0001,962,000

کتابی که پیش رو دارید در 15 فصل منطبق با کتاب درسی علوم تجربی پایه نهم، با محوریت سوالات پرتکرار امتحانات ترم دوم 32 استان کل کشور گردآوری و طبقه بندی شده است.
این مجموعه شامل انواع نمونه سوالات (کامل کردنی، تشریحی، تستی، صحیح - غلط و ...) می باشد. در پاسخهای تشریحی تلاش شده است تا به نکات اصلی کتاب درسی به طور کامل توجه شود و با ارائه توضیحات و مثالهای ساده و قابل فهم یادگیری دانشآموزان تعمیق پیدا کند.
این کتاب با سوالات متنوعی که دارد، منبعی مناسب و بینظیر برای درک عمیق مفاهیم علوم تجربی، تثبیت یادگیری و آمادگی برای شرکت در آزمونهای شفاهی، میانترم، پایانترم اول و هماهنگ استانی خردادماه میباشد.

ایکیوسان پلاس هشتم-تیزهوشان و نمونه دولتی جامع هشتم- به همراه سامانه آزمون ساز رایگان نیم نگاه 3,300,0002,970,000

این کتاب شامل کامل ترین منبع برای آمادگی ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی در پایه هشتم است. سوالات طبقه بندی تمامی دروس با پاسخ‌های کاملاً تشریحی  از ویژگی‌های منحصربه‌فرد این کتاب پرفروش است.

ویژگی‌های مهم ایکیوسان هشتم:

 1- ارائه سوالات طبقه‌­بندیشده تیزهوشان و نمونه‌دولتی 23 سال گذشته مطابق با آخرین تغییرات کتاب‌های درسی با پاسخ‌های کاملاً تشریحی (از سال تحصیلی 72-1371 تا کنون)

2- نرم‌افزار آزمون‌ساز فوق­ پیشرفته رایگان با قابلیت برگزاری بی‌­نهایت آزمون صدور آنی کارنامه، تحلیل آزمون، نمودار پیشرفت تحصیلی و ...

3- آموزش تکنیک­‌های تست‌زنی و امکان اجرای عملی آن‌ها در نرم‌افزار

32 استان لوح برتر معروف به ربات باهوش ششم - به همراه سامانه آزمون ساز رایگان نیم نگاه 2,980,0002,682,000

هدف اصلی کتاب ربات باهوش ششم و سامانۀ آزمون‌ساز رایگان آنلاین همراه آن، تقویت بنیه علمی دانش‌آموزان در تمامی دروس این پایه است.

کتاب آزمون‌های ورودی تیزهوشان و نمونه‌دولتی یا همان ۳۲ استان ششم  به هفتم لوح برتر اولین و کامل‌ترین بانک سوالات جامع طبقه‌بندی شده با پاسخ‌های کاملاً تشریحی کلیۀ دروس پایه ششم است. کشور ما 31 استان دارد اما استان تهران دارای دو سازمان آموزش و پرورش می‌باشد. بعد از تولید کتاب 32 استان برخی از ناشران با نام های 31 استان و یا 1+31 استان سعی در کپی‌برداری از کتاب 32 استان لوح برتر داشتند. کتاب ربات باهوش ششم، محتوای همه کتاب‌های درسی پایه ششم شامل ریاضیات، علوم تجربی، ادبیات فارسی، مطالعات اجتماعی، قرآن و هدیه های آسمان و تفکر و پژوهش را پوشش داده‌است در ابتدای این کتاب تکنیک‌های تست زنی؛ بعلاوه منها، مهندسی معکوس و شین آموزش داده‌است. همچنین نحوۀ محاسبه درصد و نکات مهم و کاربردی در پاسخگویی به سوالات تستی ارائه شده‌است.

در این کتاب تمامی سوالات تیزهوشان و نمونه دولتی سال‌های گذشته به تفکیک هر درس و هر فصل ارائه شده است. به عنوان مثال در درس ریاضی برای فصل اول ریاضی ششم «الگوهای عددی» تمام سوالات تیزهوشان و نمونه دولتی سال‌های گذشته که سوالات بسیار خوبی هستند با ذکر شناسنامه آن‌ها در کتاب آورده شده است. بعد از هر فصل پاسخ‌های کاملا تشریحی و آموزشی ارائه شده‌است تا دانش‌آموز از هر نوع آموزشی در این مورد بی‌نیاز شود. چیدمان تمام سوالات هر درس، بر اساس درجۀ دشواری «از ساده به دشوار» می‌باشد. سوالات ساده با یک ستاره و متوسط و دشوار به ترتیب با دو و سه ستاره مشخص شده‌اند. همچنین شناسنامه و هویت دقیق تمام سوالات، در پرانتزی در جلوی هر آن‌ها مشخص شده است. درس علوم تجربی که 14فصل دارد، از سوالات فصل اول «زنگ‌علوم» تا درس چهاردهم «از گذشته تا آینده» به صورت طبقه‌بندی ارائه شده‌است. بعد از ارائه سوالات طبقه‌بندی‌شده، قرآن، هدیه‌های آسمان، مطالعات اجتماعی و تفکر، چهار دوره آزمون تیزهوشان کشوری سال‌های گذشته و ۱۶ دوره آزمون نمونه‌دولتی استانی سال‌های گذشته در قالب بسته آزمون جامع «مطابق دفترچۀ آزمون» ارائه شده‌است.

یکی از مزیت‌های بی‌نظیر کتاب ربات باهوش ششم انتشارات لوح برتر، سامانۀ آزمون‌ساز آنلاین رایگان همراه کتاب می‌باشد. انتشارات لوح برتر به پاس  قدردانی ازخرید کتاب، کد یا لایسنس سامانۀ آزمون‌ساز دانش‌آموزی را به خریدار این کتاب هدیه می‌کند. با استفاده از این لایسنس دانش‌آموز می‌تواند وارد سایت انتشارات لوح برتر شده و با انتخاب گزینه سامانۀ آزمون‌ساز، وارد پنل دانش‌آموزی شود و بسته آزمون‌ساز رایگان ربات باهوش ششم را فعال کند.

با فعال‌سازی این سامانۀ آزمون‌ساز، امکان برگزاری انواع آزمون‌های تستی جامع، درس‌به‌درس، مبحثی و حتی ساخت آزمون جامع دلخواه فراهم می‌شود و دانش‌آموز می‌تواند با تمرین و تکرار تکنیک‌های تست‌زنی مهارت‌های خود را برای پاسخگویی به سوالات تستی افزایش داده و خود را برای انواع آزمون‌های ورودی آماده کند.

فارسی برتر نهم، آموزش کامل و نکات طلایی ویژه دانش‌آموزان مدارس برتر نیم نگاه 1,280,0001,152,000
فارسی برتر نهم، آموزش کامل و نکات طلایی ویژه دانش‌آموزان مدارس برتر نیم نگاه 1,280,0001,152,000

هدف اصلی این کتاب، درک معنا و مفهوم واقعی شعرها و متن‌های فارسی پایۀ نهم و همچنین شناخت و تسلط کامل بر دانش‌های ادبی و زبانی می‌باشد. آشنایی با تاریخ ادبیات؛ اعلام و اشخاص و تسلط بر املای درست کلمات و افزایش مهارت‌های نوشتاری از دیگر اهداف اصلی این کتاب است. قلم ساده و روان کتاب، در کنار دسته‌بندی منطقی و منظم مطالب ارائه‌شده، از امتیازات ویژۀ این مجموعه است. دانش‌آموزان مدارس خوب و برتر با استفاده از این کتاب، به‌راحتی می‌توانند سوادِ ادبی و زبانی خود را افزایش دهند.

فست بوک ریاضی پایه یازدهم رشته تجربی- آموزش سریع، آسان