فروشگاه / بسته نرم افزار آزمون ساز فوق پیشرفته هوش برتر ششم

بسته نرم افزار آزمون ساز فوق پیشرفته هوش برتر ششم

مقطع: ابتدایی

پایه: ششم

حجم نرم افزار رایانه: 477 مگابایت

حجم نرم افزار موبایل: 48 مگابایت

قیمت: 300,000270,000 ریال

*** کاربر گرامی نرم افزار اندروید بر روی اندروید 4.3 به بالا قابل نصب است.

دانلود نرم افزار رایانه نسخه(7.0.5)
دانلود نرم افزار اندروید نسخه(8)

آشنایی کلی با نرم افزار آزمون ساز فوق پیشرفته لوح برتر

این نرم افزار امکان برگزاری آزمون و اجرای تکنیک های تست زنی را بدون نیاز به اینترنت در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید بیش از چند هزار سوال هوش، استعداد تحلیلی و کلامی، خلاقیت، سرعت و دقت را به صورت انواع آزمون های مبحثی، درس به درس و جامع برگزار کنید و بلافاصله کارنامه علمی خود را مشاهده کنید. همان طور که می دانید تحلیل آزمون از خود آزمون مهم تر است یعنی شما اگر در آزمونی شرکت کنید ولی بعد از آن به تحلیل و بررسی پاسخ سوالات نزده و نادرست نپردازید هیچ تغییری در وضعیت علمی شما ایجاد نخواهد آمد. به عبارت بهتر با تحیل آزمون اشکالات علمی شما برطرف خواهد شد. شاید باورکردنی نباشد که ما قابلیت تحلیل آزمون را در این نرم افزار قرار داده ایم کافیست روی تصویر کلید در زیر کارنامه کلیک کنید تا با باز شدن صفحه پاسخنامه و تحلیل آزمون این قابلیت بی نظیر در دسترس شما قرار گیرد.

یکی دیگر از دهها قابلیت این نرم افزار امکان ساخت آزمون دلخواه با سطح سوال مورد نظر در سه سطح آزمون ساده، متوسط و دشوار است. البته قالیت های این نرم افزار فراوان و هیجان انگیز است بهتر خودتان آن را ببینید.

نحوه دانلود، نصب و فعال سازی

نرم افزاری که مشاهده می کنید ضمیمه رایگان کتاب هوش برتر ششم " کامل ترین بانک سوالات هوش، استعداد و خلاقیت آزمون تیزهوشان" می باشد.به افرادی که کتاب را خریداری کرده باشند، یک "لایسنس" یا "سریال اختصاصی نرم افزار" هدیه شده است. است این سریال در انتهای کتاب چسبانده شده است. بنابراین افرادی که کتاب را خریداری کرده اند، نیازی به خریداری سریال اختصاصی نرم افزار ندارد. اگر قصد دارید برنامه را بر روی کامپیوتر نصب کنید، کافی است بر روی گزینۀ آبی رنگ "دانلود نرم افزار رایانه"  کلیک کنید. اما اگر قصد دارید برنامه را بر روی گوشی اندروید و یا تبلت اندروید خود نصب کنید، باید روی گزینه آبی رنگ "دانلود نرم افزار اندروید"  کلیک کنید.  پس از آن که دانلود برنامه کامل شد آن را نصب کنید و در مرحله بعدی با استفاده از لایسنس یا سریال اختصاصی نرم افزار انتهای کتاب آن را فعال کنید.

 افرادی که کتاب را خریداری نکردند یا کتاب‌های آنها قدیمی است باید حتماً بر روی گزینه سبز رنگ خرید سریال نرم افزار کلیک نمایند تا به صفحه خرید  سریال اختصاصی یا لایسنس نرم افزار متصل شود. پس از خرید نرم افزار سایت انتشارات لوح برتر سریال اختصاصی نرم افزار را نمایش خواهد داد. به شما توصیه می کنیم که حتما این سریال را یادداشت کنید.

 مراحل دانلود، نصب و فعالسازی نرم افزار به طور خلاصه

1- کلیک بر روی گزینۀ دانلود نرم افزار

 2- مراجعه به پوشه دانلود ها و پیدا کردن برنامه دانلود شده

3- کلیک بر روی برنامه دانلود شده و نصب آن

4- کلیک برروی گزینۀ فعال سازی مستقیم برای افرادی که گوشی و کامپیوتر آنها به اینترنت متصل است. در این مرحله باید با استفاده از سریال اختصاصی یا لایسنس انتهای جلد کتاب برنامه را فعال کرد.

 5- کلیک برروی گزینۀ فعال سازی غیر مستقیم برای افرادی که گوشی و یا کامپیوتر آنها به اینترنت متصل نیست. در این صورت باید کد فعال سازی از طریق وسیله دیگری که به اینترنت متصل است دریافت شود و کد فعال سازی دریافت شده، در گوشی و یا کامپیوتر مورد نظر وارد شود تا برنامه فعال شود.

راه های ارتباطی

66971970 66971804 021-66175053
پشتیبانی نرم افزار داخلی 1
واحد فروش و حسابداری داخلی 2 و 3
مدیریت و جذب کتاب فروشی ها داخلی 4 یا خط مستقیم 66972478
ارسال فکس داخلی 5

آدرس: تهران میدان انقلاب خیابان وحید نظری بین خیابان 12 فروردین و فخر رازی کوچه فرزانه پلاک 10 طبقه 4

سامانه دریافت و ارسال پیامک:30005364000536

Lohebartar@gmail.com