فروشگاه/ فست بوک حسابان (1) پایه یازدهم

فست بوک حسابان (1) پایه یازدهم

شناسه کتاب: 423

دسته بندی: متوسطه دوم

مقطع: متوسطه دوم (دبیرستان)

پایه: یازدهم

قیمت: 1,780,0001,602,000 ریال

با استقبال بی‌نظیر دانش‌آموزان عزیز از فست‌بوک­های ریاضی هفتم، هشتم، نهم و دهم و درخواست بسیاری از دبیران فرهیخته متوسطة دوم، با عنایت پروردگار و همت گروه مؤلفان توانستیم مجموعة حاضر را با نام «فست‌بوک حسابان (1)» پایة یازدهم با رویکرد آموزشی، یک صفحه آموزش و تمرین، یک صفحه مثال و پاسخ، طراحی و تدوین کنیم.

برای آشنایی بیش­تر شما عزیزان با این مجموعه، برخی از ویژگی­­های اصلی آن را با هم مرور می‌کنیم:

1- کتاب حاضر کلیة مباحث کتاب درسی پایة یازدهم رشتة ریاضی را مطابق کتاب جدیدالتألیف دربرمی‌گیرد. مؤلفان این مجموعه تمام تلاش خود را به‌کار برده‌اند تا همة نکات کلیدی درس‌ها و تمرین‌های کتاب درسی را آموزش دهند.

2- سعی کرده­ایم با زبانی ساده و روان، تمام مفاهیم درسی را آموزش دهیم. به‌طورکلی ساختار این کتاب به‌گونه­ای است که صفحات زوج به آموزش و تمرین و صفحات فرد به حل مثال اختصاص داده شده است.

3ـ هر فصل به چند درس تقسیم شده است و در  ابتدا،  بخش آموزش و سپس سؤالات تشریحی آن درس با پاسخ کاملاً  تشریحی و آموزشی ارائه شده است.

4ـ در پایان هر فصل تعدادی تست کنکور و تألیفی با پاسخ‌های کاملاً تشریحی و آموزشی مطابق با کتاب درسی ارائه شده است.

5- آزمون­های تشریحی 20 نمره­ای ویژة نیم­سال اول در پایان فصل سوم و آزمون پایان سال  در انتهای کتاب تکمیل کنندة  این مجموعه است.

6- برای دانش‌آموزان مستعدتر، در پایان برخی از فصل‌ها،  مطالبی فراتر از سطح کتاب درسی با نام «بیش‌تر بدانیم» ارائه شده است.

 7- برای حل تست‌های بیش‌تر به کتاب «تست فست‌بوک حسابان (1)» مراجعه کنید.

حجم مناسب و جامع بودن این کتاب برای دانش‌آموزان بسیار هیجان‌انگیز است. ساختار آموزش سریع این مجموعه به‌گونه­ای طراحی شده است که کار دبیر را در انتقال مفاهیم ریاضی به دانش‌آموزان، ساده و آسان‌تر می‌کند.

در ضمن توجه داشته باشید که نام «فست‌بوک» به‌خاطر ساختار آموزشی سریع کتاب است نه حجم و تعداد صفحات آن.

 امید است این مجموعه مورد استقبال دبیران فرهیخته، دانش‌آموزان عزیز و اولیای گرامی قرار گیرد.

 

راه های ارتباطی

66971970 66971804 021-66175053
پشتیبانی نرم افزار داخلی 1
واحد فروش و حسابداری داخلی 2 و 3
مدیریت و جذب کتاب فروشی ها داخلی 4 یا خط مستقیم 66972478
ارسال فکس داخلی 5

آدرس: تهران میدان انقلاب روبروی درب اصلی دانشگاه تهران، خیابان فخررازی، خیابان وحید نظری، بین فخر رازی و 12 فروردین کوچه فرزانه پلاک 10

سامانه دریافت و ارسال پیامک:30005364000536

Lohebartar@gmail.com